Jul 02, 2024, 06:50:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.  (Pročitano 93160 puta)

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #165 poslato: April 28, 2008, 01:41:27 pre podne »
nema slika od Pedje ??

kako Terzo moze da tako parira sa Hansom a razlika je 20 kg ?!?

razlika u visini!?!?

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #166 poslato: April 28, 2008, 02:39:47 pre podne »
mitko,jedan veoma prijatan covek,imao sam priliku razgovarati sa njim jedno pola sata o svemu i svacemu......
stvarno dasa od coveka....

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #167 poslato: April 28, 2008, 02:43:27 pre podne »
naravno ja sa jednim velikim sampionom.....

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #168 poslato: April 28, 2008, 02:44:59 pre podne »
kulundzija,bina i ja...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #169 poslato: April 28, 2008, 02:48:08 pre podne »
marko i cvele...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #170 poslato: April 28, 2008, 02:51:21 pre podne »
 ;)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #171 poslato: April 28, 2008, 08:36:12 pre podne »
Nelle odlična EKIPA! The General RULES!  :P

Evo kunem se da dogodine dolazim!  ;)

Van mreže Dule_Madzarovic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 299
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #172 poslato: April 28, 2008, 08:45:41 pre podne »
Cestitke svim pobjednicima, Over All line je bio vrhunski - do jaja. Samo vrhunska forma je dovela ove takmicare u Over All, gde je bugar ipak bio klasa za sebe. Jedino me razocarali takmicari CG, ipak sam ocekivao od domacina mnogo vise, ali neka ga, drugi put ( ako bog da...).
Jos jednom.... BRAVO !

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #173 poslato: April 28, 2008, 10:32:53 pre podne »
Nele tnx za slike..Kako rece Vladar junacki si se borio...
Koliko vidim i na ovoj slikici Pedja je bio u vrhunskoj formi..Odlicna proporcija,rame-lat-struk,vrhunski...
Marko je takodje popravio formu u odnosu na Bg i to bas gde je trebalo,bravo...
Nego ljudi na odmor vidi se da ste dobro iscrpljeni ....

Van mreže Manic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #174 poslato: April 28, 2008, 10:47:37 pre podne »
Odlicne slike Nelle, i baci taj cigaret iz ruke :P
Heart is our strongest muscle...

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #175 poslato: April 28, 2008, 11:00:03 pre podne »
mitko,jedan veoma prijatan covek,imao sam priliku razgovarati sa njim jedno pola sata o svemu i svacemu......
stvarno dasa od coveka....
Stvarno dasa je nema sta ;D
Nele odlicne fotke i svaka cast na postignutom rezultatu tebi i ostalim takmicarima ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #176 poslato: April 28, 2008, 11:06:44 pre podne »
veliki pozdrav za sve....

i pod 1..HVALA VAM svima na lepim recima i podrsci celo vreme..

HVALA VELIKO....!!!!!!!!

nekoliko reci pre engo sto se vratim u krevet :-\ :-\

takmicenje..sasvim solidno....posto je prvi put..nedostacima se gleda kroz prste...jedino stara bolest...VECERA...dok takmicari stignu sa tusiranja..nema nista...no dobro...ima hvala bogu restoran itd..

sto se tice mene...sta da kazem...prosao sam kroz pakao...skinuo sam skoro 7 kg za jednu noc...

stanje u kojem sam se nalzaio u 18 h pred merenje je bilo strasno..da bih saznao da je merenje pomereno za 19 i uvek po boicaju kasni...mislio sam da mi je kraj...

na zahtev milivoja jevremvoica dosli su delagati turske i bugarske da se sloze sa mojokm molbom da me izmere kao prvog da bih mogao da krenem sa punjejjem..ili da me nose u kovcegu iz hotela....

odobrili su mi..izmerili su me.....i onda je tek nastao pakoa..

POTPUNA BLOKADA ZELUDCA..postoji procedrua popune glikogneskih depoa....ja sam PUKAO VEC NA STEPENICI BROJ 2 ....jednostavno ne ide.isrpljenost orgnizma i jos mnogo toga sto nije za forum ucinilo je svoje....trudi sam se koliko sam mogao..upotrebio sve znanje koje sam imao..mada mi ni mozak nije mogao da funkcinise kako treba jer u opst enisam imao relanu sliku o sebi ni prema sebi...sve sam ucino sto sam mogao..i tek negde oko 00.00 sam osetio neke pomake..ALI EN U FORMI!!!!!!!!!..vecu tome da mogu da racinlano ramzilsjam i da donosim pravilne odlukce...seo sam za lap top,pore GRCEVA od kojih nisam mogao ni da srojim,lezim ,hjodam..NISTA....AMA BAS NISTA...tako ensto mislim da ni ja nikada nisam video u vizotu...misic mi se poptuno dovajao od kosti pirlikom grcenja...HOROR FILM..jednom recju..krebnuo sam da prelsitavam sve moje fajlove...sve sto sam radio i sta nisam....i eto..ispalo je kako jeste...

nisam zadovljan u poptunosti..ali je sasvim u redu...

noge su mi bilo kao sto su i mnogi rekla..ALLIENS RETURN,ali mi je gornji deo ostao prazan sa glikogneon..

danas...znam iz kog razloga...no dobro..na greksm sam opet ucio..SVOJIM..sto je anjbitnije....

sve u svemu....jos jedna titula za mene..3 sto se tice balkna...

citam ,kako neke slobodno mogu da ih nazovem budale pisu kako je blaksano takmicenje privatno takmicenje od nenanda vuckovica i pedje vuckovica...vlasnkia extrme gym-a..itd..itd..naravno..da se kriju pod laznim imenima jer to je naravno samo njihova bolensa masta da bi izneli svoje smesno misljenje jer nemaju jaja da ga nekome kazu u oci..tid..itd.itd..itd.itd..

nod dobro..budal je uvke bilo..hval bogu da ih i bude..jer svet ne bi bio ni znaimljv da nema takvih ljudi...tj..da oni ne pricjau budalstine,nikada se neke prave stvari ne bi ni znale...

e sada dok jos imam sange da se vratim malo na BEOGRAD i na SUDJENJE U BEGORADU...

necu o tome kako te iste budale kazu da sam se ja bojao da izadjem an to takmicnje bojeci se HRVATA a ne HRVATSKIH BODI BILDERA asto opet ocitava njegovu hmmmmm...da ne akzem rasnu obojesnto.jer on naglasva da se ja bojah hrvata a ne niihovi sprotista...ali ni jednom recju ne spomenuh to da sam ja GLASNO I JASNO REKAO IZ KOG RAZLOGA NE ZELIM DA UCESTVUJEM AN TOM TKAMICENJU....TE DA SAM ZBGO TOGA STOS AM REKAO BIO I POZVAN TELEFONOM I JOS MNOGO TOGA.....TE DA SAM PORED SVEGA PRISTAO DA POMOGNEM I DA SUDIM..I ODRADIO MAXIMLANO SUDJENJE FER JER SAM TE ISTE KOJE ON SOMINJEO MOGAO DA OSTETIM DA BI POBEDILI OCIGLEDNO NJEGOVI FAVORITI..TJ SRBI....,.

mislim..kakva budala......neverovatnoano.....sere mi se od takvih ljudi....ali dobro.

on je zkljucio da sam ja pobegao pored svega sto sam rekao o tom takmicenju od samog takmicenja i oditsao da sudim...i  dosudio njima prva mesta..e pa dakel..do kuda lud covek moze da ide..strsano.

elem...

po ne znajucki ci o cemu se sve radi..do mene u crnog gori dodjoh glas kako sudjenje u begoradu je bilo ocajno..te da TERETANAM KRUZE NEKE LISTE SA KOJIMA SE HVALI ODREJDNA GOSPDOJDA DA JE ONA ZNALA DA SMO MI KOJI SMO SUDLI SELJACINE I DA POJMA NEMAMO TE SA TIM LISTAMA DOKAZAUJE ISTO....

radi se o sledece..

u prvoj kategoriji koja je trebla biti sudjenja..JUNIORI...dodeljene su sidijkse liste...NA KOJIOMA SMA SAMO JA DOBRIO TAKMICERAE SA BROJEVIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sta to znaci..bilo je 5 sudija..svaki sudija treba da dobije listu na kojoj su upisani tkamicrai po brojivama...12.15.18.25.36..itd..itd..itd

takvi listu sam dobio SAMO JA..SA RECIMO..NEKA PREPISU OD TEBE....

INACE OVO JE POSAO PREDESNIKA SUDIJKSE KOMISJJE.. ;D ;D ;D..A NE MOJ..ILI BILO KOJE G SUDIJE...

i tako...zoran veijic i igro milanovic to nisu culi kada im je receno...nego su sudili kategoju u oojoj se iz satelita videlo dan je zec danio prvo mesto..ali su oni tamo gde je trebalo da se pise mesto..njegov takmicarski broj....i tako.ispalo da su zoran veijc i igro milanovic dali malo ZECU 6 MESTO.......

narvno da je to najveca buladstina koaj postji na svetu......i da se iz aviona videlo da ovaj od ostalih odsakce svetslnu godinu...ali OVIM PUTEM ZELIM SAMO DA RAZISTIM VISE OVO SRANJE I GURANJE LIST APOD NOS SVIMA I SVAKOME..

NADAM SE DA CE I IGOR DA SE OGLASI POVODM OVOGA....JER SE U STVARI ANJVICE SERE PO NJEMU I VEJICU A ONDA PO CELOM SUDJENNJU I TO OD STRRNE PREDNEDNIKA SUDIJSKE KOMSIJE..VEROVALI ILI NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZNACI....sudjenje je bilo fer i sigruno nikada bolje...niko niju suflirao sudijma ko sto je to do sada bila praksa..svi su zadivljni sudijenjem..sto se moze veoma lako proveriti.....

naravo da uvek ima ljui koji se zale i koji ce da se zale....no dobro....

eto..i blaksanko je namesteno...da bi vuckvici uzelo novac.

olimpija je neamstenda bi weider uzeo novac..

grunf u stvari nije nemac...

jbg..

mnogo zla na ovom svetu,....

a sada..zaistaodoh da legnem..i ovo je previse..imam jako tezak period opravka pred sobom i enmam sange da se natezem sa budala ovakve vrste bilo gde i bilo kako..osim LICNO kada god bude trebalo.....

do tada..

LJUDI
]
SJJANI STE..

HVALA VAM SVIMA JOS JEDNOM

Spartak

  • Gost
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #177 poslato: April 28, 2008, 11:45:26 pre podne »
Pedja cekao se tvoj iscrpan info sa takmicenja.Svaka tebi cast sto si izdrzao iz publike se vidjelo da si jedva stojao na noge ali si povrh svega uspio da prikazes dobru formu!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #178 poslato: April 28, 2008, 11:50:18 pre podne »
Pedja cekao se tvoj iscrpan info sa takmicenja.Svaka tebi cast sto si izdrzao iz publike se vidjelo da si jedva stojao na noge ali si povrh svega uspio da prikazes dobru formu!

hvala spartak..video si i sam da u malo nisma cak i pao sa bine...a nelle mi rekao da si bio u publici..cak sam mu rekao da te zovne u backstage..ali onda rece da si vec otisao ili tako nesto....


Spartak

  • Gost
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #179 poslato: April 28, 2008, 12:05:40 posle podne »
i to pogotovo kod slobodnog pozinga, kod najtezeg dijela poze, ja sam mislio gotovo pade.E stvarno mi je zao sto nisam mogo duze ostat, jebem li ga...!!