Septembar 24, 2024, 12:17:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Radosevic do nove pobjede u Mostaru  (Pročitano 1800 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Radosevic do nove pobjede u Mostaru
« poslato: April 19, 2008, 12:47:27 pre podne »
CRNOGORSKI PROFESIONALNI BOKSER PREDRAG RADOŠEVIĆ ZABILJEŽIO NOVU POBJEDU U MOSTARU

Bez dileme


MOSTAR - Predrag Radošević, crnogorski profesionalni bokser, šampion svijeta u VBC asocijaciji do 23 godine, zabilježio je još jednu veoma značajnu pobjedu i popravio svoj rejting na listi najboljih profesionalaca u srednjoj kategoriji. On je sinoć, na ringu u Mostaru, u prepunoj dvorani "Zapadni logor", savladao hrvatskog boksera Nikolu Matića, poslije veoma žestoke borbe u svih šest rundi.

Naš šampion odlično je krenuo i u prvoj rundi natjerao sudiju da broji do osam takmičaru iz Hrvatske. Vjerujući da će lako izaći na kraj sa njim, u drugoj rundi Radošević je bio nesmotren, pa je primio snažan desni kroše u bradu, ali je izbjegao brojanje samo zahvaljujući izvanrednoj fizičkoj spremi. U preostale četiri runde bio je to okršaj dva snažna borca, a izmijenjeno je mnogo teških udaraca. Ali, Radošević je imao peh, jer je od treće runde boksovao sa povrijeđenom desnom rukom, pa je poslije meča morao da traži i intervenciju ljekara.

Ipak, kvalitet je bio na strani našeg šampiona, pa se sudije ni jednog trenutka nijesu dvoumile već su jednoglasno dale pobjedu Radoševiću i to sa ubjedljivom razlikom. Ipak, prema njegovom priznanju, ovo je možda bio i njegov najteži meč u karijeri.

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Radosevic do nove pobjede u Mostaru
« Odgovor #1 poslato: April 19, 2008, 01:21:25 pre podne »
Kad prije :oEvo ja se upravo vratio od tamo...svaka mu cast...

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Radosevic do nove pobjede u Mostaru
« Odgovor #2 poslato: April 19, 2008, 11:43:02 pre podne »
Svaka mu cast. Jedva cekam Ivana da pobijedi Zildzica i kraj price ;) Zna li ko kad je Strugaru mec?
Samo skola i teretana...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Radosevic do nove pobjede u Mostaru
« Odgovor #3 poslato: April 19, 2008, 01:17:37 posle podne »
Radosevic je ovom pobjedom u sinocnjem mecu za napredak na WBC listi upisao 14. profesionalni trijumf. Sudije su nakon sest rundi bodovale mec 60:53. Nakon meca Radosevic je dao sledecu izjavu Vijestima:

- Iako mlad borac Matic je pokazao zavidnu spremnost i izdrzljivost. S druge strane nakon nokdauna u prvoj rundi u koji sam ga poslao desnim kroseom, opustio sam se i vec u drugoj istrpio snazan udarac. To opustanje me je skupo kostalo, jer sam povrijedio saku desne ruke i od kraja meca imao bolove. Trudio sam se da me to ne deskoncentrise, a Matic je bio izuzetno uporan pa se poslednja runda, na zadovoljstvo publike pretvorila u bespostedan okrsaj iz kojeg sam izasao kao pobjednik. Ipak svaka cast Hrvatu jer zaista nijesam ocekivao ovakav otpor od 21-godisnjeg borca. Sada mi prestoje ljekarski pregledi, a nadam se da povreda sake ipak nije ozbiljnije prirode i da cu ispuniti svoj cilj do kraja godine. Cilj je borba u Italiji, sa domacim borcem Domenikom Spadom, za titulu interkontinentalnog prvaka - zakljucio je Radosevic u izjavi Vijestima.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me