Septembar 23, 2024, 10:23:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Slobodno rvanje u srbiji  (Pročitano 13902 puta)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #30 poslato: April 17, 2008, 11:24:13 posle podne »
Pa vidim ja da su mi svi poznati iz grcko-rimskog. Mada mi se cini da ima nekoliko koji su se opredelili samo za slobodan stil.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #31 poslato: April 17, 2008, 11:24:27 posle podne »
pa sada...ima tu i momaka koji su dzudisti, koji se bave mma-om i submission wrestlingom itd ;)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #32 poslato: April 17, 2008, 11:24:56 posle podne »
A ko prati zna,zato sto i u SFRJ u srbiji nisu postojali slobodno stilaski klubovi,ali i ovo je pocetak.Od septembra mozda zazivi i Liga u slobodnom stilu,tako da ce se ovaj vid borenja jos vise prosiriti.sportski pozdrav :)
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #33 poslato: April 17, 2008, 11:28:36 posle podne »
pa sada...ima tu i momaka koji su dzudisti, koji se bave mma-om i submission wrestlingom itd ;)
,u pravu si,sem Lajhnera bio je tu i Alexandar Milicevic koji je zauzeo 5.mesto
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #34 poslato: April 17, 2008, 11:44:17 posle podne »
i Rasovic u 120kg :D on je judista
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #35 poslato: April 17, 2008, 11:45:39 posle podne »
.Od septembra mozda zazivi i Liga u slobodnom stilu,tako da ce se ovaj vid borenja jos vise prosiriti.sportski pozdrav :)

auuu ne znam odakle ti ta informacija ali to ce jako tesko da se desi
al se nekad dobro jelo

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #36 poslato: April 17, 2008, 11:46:33 posle podne »
i u 84 kg je bio marko lukic isto dzudista..on je bio 5
al se nekad dobro jelo

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #37 poslato: April 18, 2008, 12:02:06 pre podne »
i u 84 kg je bio marko lukic isto dzudista..on je bio 5

Onda Vukso ti udari kontru, pa se prijavi na drzavno prvenstvo u judou.

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #38 poslato: April 18, 2008, 12:12:55 pre podne »
.Od septembra mozda zazivi i Liga u slobodnom stilu,tako da ce se ovaj vid borenja jos vise prosiriti.sportski pozdrav :)

auuu ne znam odakle ti ta informacija ali to ce jako tesko da se desi
Informacija direkno sa izvora :D,ali jos se pregovara i dogovara,bilo bi lepo ali videcemo,posto ima svakakvih faca u rvackom savezu,koji bi da blokiraju sve sto mogu,a ni sami neznaju zasto...
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #39 poslato: April 18, 2008, 12:22:06 pre podne »
zatp sto su slepci
al se nekad dobro jelo

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #40 poslato: April 18, 2008, 09:46:36 pre podne »
meni samo jedna stvar nije jasna..te stalne promene pravila..i konfuzna pravila

to je jedan od razloga zasto je aleksandar milicevic bio 5...zato sto nije znao pravila pa je pravio greske tako da su mu se protivnici izvlacili itd
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #41 poslato: April 18, 2008, 01:01:34 posle podne »
meni samo jedna stvar nije jasna..te stalne promene pravila..i konfuzna pravila

to je jedan od razloga zasto je aleksandar milicevic bio 5...zato sto nije znao pravila pa je pravio greske tako da su mu se protivnici izvlacili itd
Ma nisu pravila konfuzna,sale nije bio bas upoznat sa njima,dobar sam sa saletom i zajedno smo vezbali za to prvenstvo,napravio je greske zato sto nije bio bas upoznat sa svim pravilima.Jedna od situacija je bila da je vodio 5-0 i imao bocnu poziciju na kornjacu,sve sto je trebao da uradi je da dodje na ledja uzme bod i runda gotova,a on prelazi napred pokusava okretanje i ledjima leze,a protivnik ga zaseda..Neiskustvo,ali on je dobar sportista i uz malu doradu bice dobar i u slobodnom stilu,jednostavno nekad mozes da znas pravila super,ali u kriticnim situacijama,mozak radi ono sto najbolje zna,a to je bjj kod saleta.Ali bio je stvarno dobar i ima ubojit duble leg.Problem je veliki kod partera rvackog i bjj i tu se dosta gresi,jer u rvanju lezanje na ledjima je izgubljena borba,i meni se desava posto radim i bjj,da se zaboravim u parteru kad radim rvanje,a u rvanju sam duze od saleta.Sve u svemu sale nije uopste razocarao,meni se cak i svidja kako je radio,malo dorade i bice super...Inace grcko rimski stil su vise ucinili konfuznim u poslednje vreme,neznam zasto,mada nikad nisam ni bio ljubitelj rebura koji je sad dominantan u grcko rimskom stilu.pozdrav svima i drago mi je sto diskutujemo na ovakvoj temi,jer ipak je rvanje nas najtrofejniji olimpiski sport,narocito grcko rimski stil,ali u bivsoj SFRJ imali smo sampione i iz slobodnog stila.
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #42 poslato: April 18, 2008, 01:38:06 posle podne »
ma znam...pricamo na tu temu na mmaserbia...cak nam i bernard ban ponekad se javi (za one koji ne znaju covek je pobedio mark coleman-a u rvanju :) )...

jeste sale super..samo bas kaze jova da je frka bila sa nepoznavanjem pravila..i mozda us malo konfuzna kada dolazis iz bjj-a, sw-a...i lajhner kaze isto

al dobro vazno da zazivi i ovaj stil kod nas
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Slobodno rvanje u srbiji
« Odgovor #43 poslato: April 18, 2008, 03:07:12 posle podne »
pa jbt nek dodju u partizan..ima dosta nas objasnicemo im pravila...glupo je da gube na glupostima...cas stavise mogu i da dodju malo na trening da rade sa nama
al se nekad dobro jelo