Septembar 27, 2024, 09:15:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.296 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Paket u Carnici u Slovenije.  (Pročitano 3692 puta)

Van mreže Xtremebody4U

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Paket u Carnici u Slovenije.
« poslato: April 11, 2008, 01:47:24 posle podne »
Cao, sta ima? ja sam iz Slovenije.  Ja imam neki problem i zelim da vidim jeli iko imao takav problem ovdje u forumu. Ja sam narucio jedan paket (samo za osobi) iz Pakistana. Tako da je doslo u Ljubljani tamo u carina. I vidjeli su sta je...i onda cu poslali meni pismo i kazu sta je unutra u paketu...i ja sam napisao na papir sta je unutra..jer ima drugi papir invoice. I onda sam faxirao taj papir njima nazad u carnici i onda cu me zvali drugi dan..trazu moj pasos. Sad ja moram izkopirati moj pasos da faxiram njima opet i onda se poslati. Sta to moguce biti problem?  ja sam americki drzavljan i nisam slovenac. ja sam preselio ovamo kod tetke i zivim sad ovdje. Ja nisam nikad imao problema u americi kad sam narucivao pakete iz evrope i pakistana. Ja nisam znao da ce biti velik problem ovdje ali eto....Sta da uradim? imali ko idea?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Paket u Carnici u Slovenije.
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2008, 01:54:22 posle podne »
Boli te uvo ako si americki drzavljanin :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Xtremebody4U

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Paket u Carnici u Slovenije.
« Odgovor #2 poslato: April 11, 2008, 02:00:45 posle podne »
Sasha, kako mislis? Sta to znaci...jeli problem od toga? Sta da uradim? Ja mislio da ti mozes uzimati steroide za osobi samo..a ne smijes prodavati ili tako nesto?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Paket u Carnici u Slovenije.
« Odgovor #3 poslato: April 11, 2008, 02:03:52 posle podne »
Ne znam kakav je zakon u Sloveniji...Vjerovatno misle da trgujes sa lekovima,raspitaj se kod nekog pravnika sta i kako treba raditi u tom slucaju...U svakom slucaju ako imas americki pasos,zasticen si kao bijeli medjed :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Paket u Carnici u Slovenije.
« Odgovor #4 poslato: April 11, 2008, 02:39:37 posle podne »
Raspitaj se kod Advokata ili pravnika!!??  Reci da nisi znao da ako sebi nesto narucis od ljekova da je to kaznjivo ??!! Pravi se lud malo!!
i u buducnost narucuj iz EU (evropska unija robe) tako ide kroz celu EU svaka narudzbina bez problema!!! Pozdrav.
Kralj ist Back

Van mreže Xtremebody4U

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Paket u Carnici u Slovenije.
« Odgovor #5 poslato: April 11, 2008, 03:35:46 posle podne »
Raspitaj se kod Advokata ili pravnika!!??  Reci da nisi znao da ako sebi nesto narucis od ljekova da je to kaznjivo ??!! Pravi se lud malo!!
i u buducnost narucuj iz EU (evropska unija robe) tako ide kroz celu EU svaka narudzbina bez problema!!! Pozdrav.
ok vazi..hvala ti za pomoc.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Paket u Carnici u Slovenije.
« Odgovor #6 poslato: April 11, 2008, 07:19:55 posle podne »
daj tu adresu od tog pakistanca da vidim sta ima u ponudi :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Bildek

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
    • EXYU FITNESS
Odg: Paket u Carnici u Slovenije.
« Odgovor #7 poslato: April 11, 2008, 10:35:37 posle podne »
Di si care...ipak je zapelo. Banana!!

Van mreže Xtremebody4U

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Paket u Carnici u Slovenije.
« Odgovor #8 poslato: April 22, 2008, 12:42:34 pre podne »
Sve je uredu.. Nedaju paket...kazu da je illegal.  Grrrrrr!  jebiga nema veze..vratili su paket nazad u pakistan, tako da moj supplier se poslati tamo hrvatskoj ili bosna. Imam ja tamo familje.  Hvala vam za pomoc.