Jul 02, 2024, 05:06:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Evropski standard...  (Pročitano 12630 puta)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #45 poslato: April 11, 2008, 04:11:13 posle podne »
Nico, problem je u tome sto ova sadasnja vlada NITI CUVA OBRAZ OVOM NARODU NITI CUVA DZEP ISTOM.
Kad su Sloveniji postavili uslove za ulazak, ona je pokusala i odbila da ih ispuni. Okrenuli su se svom narodu i svojoj zemlji - pa sta bude. Posle izvesnog vremena na sastanku EU receno je da je Slovenija sazrela i stabilizovala se za ulazak u EU. E tad su oni prihvatili i bez muke usli.
Koliko Hrvatskih oficira trazi Hag?
Koliko albanskih terorista trazi hag?
Nasi predstavnici se ponasaju kao RETARDIRANI POLTRONI u pravom smislu te reci.  To mu dodje ovako:
Mi smo mali i siromasni, nemamo nista da vam predstavimo, nemate nista dobro da kupite (i ovo malo vrednih stvari cemo vam pokloniti) a za ulazak ako hocete mozemo da vam ga popu..o.
Sa takvom politikom - Car Dusan, Knez Lazar, Obrenovici i Karadjordjevici u grobu nam se okrecu.


@Tanatos
Ima istine u ovome sto ti pricas.
Sto se cuvanja obraza tice, nije ni meni lako da slusam lazi o ratovima u Srbiji, o krivici Srba, od ljudi koji pojma nemaju ni gde se na mapi nalazi Srbija, a kamoli o nekoj istoriji Srbije (a u USA, i CH sam se naslusao toga za ceo zivot, sto od ljudi, sto preko medija) . Medjutim, to smo mi sami krivi, sami smo krivi jer necemo da damo dinara lobi agencijama, i mislimo da istina uvek dodje na videlo. To u danasnjem svetu, gde je moc najdominantiji faktor u odredjivanju svetske politike, jednostavno ne pali. Albanija je zemlja koja je najvise ulagala u lobi agencije od svih drzava na Balkanu. Zasto bi inace i sami Amerikanci, koji su oduvek bili saveznici Srbiji (sto zbog WWII sto zbog, jevrejsko-srpskog prijateljstva), presli na stranu predominanto muslimanske zemlje.
Obraz moramo da sacuvamo tako sto cemo da zapisemo celu istinu dogadjanja u knjigama istorije, kako bi edukovali narod (koji je zastrasujuce neobrazovan, i ekstremno povrsan sto se tice skorasnje istorije tice).
Sto se tice ekonomske strane i nasih interesa oko ulaska u EU, oko toga sam vec izneo misljenje.

@executor
U Rumuniji je oduvek bilo gore nego u Srbiji. Ali se ta razlika smanjuje. Polako, ali sigurno.


P.S. da li je moguce da sam ja jedini DSovac ovde :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #46 poslato: April 11, 2008, 05:13:15 posle podne »
Zasto bi inace i sami Amerikanci, koji su oduvek bili saveznici Srbiji (sto zbog WWII sto zbog, jevrejsko-srpskog prijateljstva), presli na stranu predominanto muslimanske zemlje.


Jel ti stvarno mislis da su oni presli na njihovu stranu da bi pomogli tim istim muslimanima,siptarima ili kome vec, ili su to uradili cisto radi svojih interesa ,kako bi uzeli Kosovo za sebe i sami ga eksploatisali,a uz to se i priblizili granicama Rusije jos vise...To je isto kao kad bi rekao da su u Irak otisli da bi pomogli Iracanima da se oslobode Sadama,a ne da su otisli radi naftnih izvora...A EU je Americki glavni saveznik,sto rece neko...Ko su predsjednici vecine evropskih drzava???Sve sami americki ljudi...i u cijem ce oni interesu da rade nego u njihovom(americkom)???
Sto se Svajcaraca tice,nisu oni naivni i glupi...Da im odgovara euro,odmah bi ga uveli...Taj euro,kao sto sam rekao sluzi ponajvise za jacanje pozicije dolara (drze ga slabijim u odnosu na eur) sto u globalu najvise odgovara US...
Da ta EU funkcionise onako kako bi stvarno trebalo da funkcionise na papiru,ja bih prvi digao ruku za ulazak u tu zajednicu...Ali,stvarnost je nazalost malo drugacija..
Mene najvise nervira nas narod koji ne moze ili nece da dublje sagleda situaciju,vec kao glupi bivoli cuju "EU,nece biti viza,blagostanje na sve strane" i ostale propagandne parole,i kao krdo stoke povjeruju u te bajke...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #47 poslato: April 11, 2008, 05:26:36 posle podne »
jesu bili su interesi, ali su ti interesi lepo osmisljeni i predstavljeni od strane siptarskih lobista, sve je to deo plana.
Da li bi ti dao Amerima bazu u Srbiji, da su ti omogucili da na miru proteras sav ne-srpski zivalj na Kosovu i jednom za svagda resis taj problem? Ja bih.

....oko EU i Svice sam dovoljno pisao.


Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #48 poslato: April 11, 2008, 05:34:16 posle podne »
jesu bili su interesi, ali su ti interesi lepo osmisljeni i predstavljeni od strane siptarskih lobista, sve je to deo plana.
Da li bi ti dao Amerima bazu u Srbiji, da su ti omogucili da na miru proteras sav ne-srpski zivalj na Kosovu i jednom za svagda resis taj problem? Ja bih.

....oko EU i Svice sam dovoljno pisao.




Pa nisu ni Ameri sisali veslo pa im treba Siptarki lobi da bi shvatili stratesku vaznost Kosova...Sve da su na Kosovu sve Srbi zivjeli,ovi bi pokusali medjusobno da ih zavade kako bi se umijesali i zauzeli svoju poziciju...Siptari su samo posluzili kao paravan za ostvarenje americkog cilja,nikakav siptarski lobi tu nije imao presudnu ulogu
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #49 poslato: April 12, 2008, 12:57:16 pre podne »
HAHAHHA..ko normalan moze da pomisli da mali sicusni albanski lobi moze da lobira interese JewSA?Siptari su se eto tako cudom zadesili na zgodnoj poziciji i posluzili i to je to,sto ne znaci da ce ih cionisticka bagra milovati ako im isti stanu na put...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #50 poslato: April 12, 2008, 12:12:51 posle podne »
HAHAHHA..ko normalan moze da pomisli da mali sicusni albanski lobi moze da lobira interese JewSA?Siptari su se eto tako cudom zadesili na zgodnoj poziciji i posluzili i to je to,sto ne znaci da ce ih cionisticka bagra milovati ako im isti stanu na put...
Mali? Sicusni?nemas ti pojma decak

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #51 poslato: April 12, 2008, 12:27:36 posle podne »
Izgleda da su nekome gadno zamazane oci ovde...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže executor

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
  • You can't build muscles with fairy dust
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #52 poslato: April 12, 2008, 01:00:36 posle podne »
Izgleda da su nekome gadno zamazane oci ovde...

brate da znas gde sve ima Siptara ne bi se usudio da tako pricas

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #53 poslato: April 12, 2008, 01:03:08 posle podne »
ne kazem da je njihov lobi slab nego da ima neki koji je toliko jaci da se to ne moze pojmiti...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #54 poslato: April 13, 2008, 02:41:14 posle podne »
  Medjutim, to smo mi sami krivi, sami smo krivi jer necemo da damo dinara lobi agencijama, i mislimo da istina uvek dodje na videlo. To u danasnjem svetu, gde je moc najdominantiji faktor u odredjivanju svetske politike, jednostavno ne pali. Albanija je zemlja koja je najvise ulagala u lobi agencije od svih drzava na Balkanu. Zasto bi inace i sami Amerikanci, koji su oduvek bili saveznici Srbiji (sto zbog WWII sto zbog, jevrejsko-srpskog prijateljstva), presli na stranu predominanto muslimanske zemlje.
[/quote]

E ovo sto si napisao je ziva istina. Mi moramo prvo poci od sebe i videti koliko smo mi sebe doveli u ovu situaciju, pa tek onda kritikovati druge. Politika se ne vodi (nikada se nije ni vodila) pravnim aktima, mahanjem istorijskim knjigama i slicno. Pre nekoliko meseci se procula vest da su Albanci podmitili Ahtisarija. To smo mi trebali da uradimo. Damo mu blanko cek i kazemo upisi koliko ti treba, ali da Kosovo bude nase.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #55 poslato: April 13, 2008, 03:28:00 posle podne »
a koliko Ahtisari pije glutamina na dan kad je toliko jak?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #56 poslato: April 13, 2008, 04:35:10 posle podne »
Jbt pa zar ti stvarno mislis da se taj debeli krmak Ahtisari ista pita u celoj prici?Albanski lobi moze da lobira do neke granice kao sto je oslobadjanje onih zlotvora itd...ali ne moze da menja politiku novog svetskog poretka...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #57 poslato: April 13, 2008, 05:06:20 posle podne »
a koliko Ahtisari pije glutamina na dan kad je toliko jak?

100 % unosi glutamin peptid pa ima bolje rezultate od drugih koji zvacu obicni.
« Poslednja izmena: April 13, 2008, 05:09:02 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #58 poslato: April 13, 2008, 05:08:48 posle podne »
smanji sliku vladar :twisted: :mrgreen:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #59 poslato: April 13, 2008, 05:12:38 posle podne »
smanji sliku vladar :twisted: :mrgreen:

Ops, izvinjavam se! Ronnieva slika je greskom zavrsila i u ovoj temi.  opsss

Hvala na upozorenju kuco!  ;smoke;
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me