Septembar 23, 2024, 04:27:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Primer ishrane  (Pročitano 10322 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Primer ishrane
« Odgovor #15 poslato: Decembar 20, 2005, 07:09:32 posle podne »
ostavi veceras u soku ovsene da se do ujutro dobro natope..i onda ujutro prasni 50-60 gr whey...njammmiii

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Primer ishrane
« Odgovor #16 poslato: Decembar 20, 2005, 07:13:56 posle podne »
Citat: pedjos
ostavi veceras u soku ovsene da se do ujutro dobro natope..i onda ujutro prasni 50-60 gr whey...njammmiii


u bilo koji sok da stavim ?

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Primer ishrane
« Odgovor #17 poslato: Decembar 20, 2005, 07:18:14 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: pedjos
ostavi veceras u soku ovsene da se do ujutro dobro natope..i onda ujutro prasni 50-60 gr whey...njammmiii


u bilo koji sok da stavim ?
...ma da...omiljeni....ohne sucker

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: Primer ishrane
« Odgovor #18 poslato: Decembar 21, 2005, 06:29:45 posle podne »
A sta mislite o onim proteinima za pred spavanje "Milk & Egg" od BioTech-a?Vredi li kupovati to?Znam da BioTech nije neka firma ali...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Primer ishrane
« Odgovor #19 poslato: Decembar 21, 2005, 06:43:08 posle podne »
Citat: maxim
A sta mislite o onim proteinima za pred spavanje "Milk & Egg" od BioTech-a?Vredi li kupovati to?Znam da BioTech nije neka firma ali...


ne znam sta da ti kazem ja bas nisam za te ne proverene firme , ja sam probao njihov hypermass i to je bilo katastrofa , dobro sto sam uspeo kasnije da ga uvaljam po ceni kojoj sam ga kupio , kratko ja ne bi kupio , bolje neki kvalitetniji .

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Primer ishrane
« Odgovor #20 poslato: Decembar 21, 2005, 08:15:23 posle podne »
Citat: maxim
A sta mislite o onim proteinima za pred spavanje "Milk & Egg" od BioTech-a?Vredi li kupovati to?Znam da BioTech nije neka firma ali...


ja bih preskocio.znam da svi razmisljaju,iako je toliko jeftinije od ostalih proizvodjaca mozda i nije toliko lose uzeti za te pare,mozda se isplati,ali kad stavis na papir sta dobijes sa 3kg biotech whey(verovatno 2.5 kg secera) i sa nekim whey od poznatijih proizv. - sve ti bude jasno.malo para-nema muzike :D ili bude neki trash :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Primer ishrane
« Odgovor #21 poslato: Decembar 21, 2005, 08:32:18 posle podne »
Citat: sasacg
Citat: maxim
A sta mislite o onim proteinima za pred spavanje "Milk & Egg" od BioTech-a?Vredi li kupovati to?Znam da BioTech nije neka firma ali...


ja bih preskocio.znam da svi razmisljaju,iako je toliko jeftinije od ostalih proizvodjaca mozda i nije toliko lose uzeti za te pare,mozda se isplati,ali kad stavis na papir sta dobijes sa 3kg biotech whey(verovatno 2.5 kg secera) i sa nekim whey od poznatijih proizv. - sve ti bude jasno.malo para-nema muzike :D ili bude neki trash :D
...POTPISUJEM

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Primer ishrane
« Odgovor #22 poslato: Decembar 30, 2005, 04:15:16 posle podne »
da li deks uzimam samo posle treninga ili mogu i sa drugim shake-om 30-60 min nakon postworkout shake ?

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Primer ishrane
« Odgovor #23 poslato: Decembar 30, 2005, 07:53:50 posle podne »
Citat: Markoni
da li deks uzimam samo posle treninga ili mogu i sa drugim shake-om 30-60 min nakon postworkout shake ?
...a zasto pijes dva seejka..tj jedan odmah posle treninga..sto je super...ali zbog cega ovaj drugi ...???

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Primer ishrane
« Odgovor #24 poslato: Decembar 30, 2005, 07:59:07 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Markoni
da li deks uzimam samo posle treninga ili mogu i sa drugim shake-om 30-60 min nakon postworkout shake ?
...a zasto pijes dva seejka..tj jedan odmah posle treninga..sto je super...ali zbog cega ovaj drugi ...???


citao sam clanak od John Berardia inace , mozda i najbolji, nutrcionista , njegovih clanaka ima i na milosevom sajtu .
evo ti taj deo clanka :

ovo je sastav koli preporucuje :
But since strength athletes don't deplete their glycogen stores as badly as endurance athletes, they would need fewer total calories. With this said, I believe it's reasonable to suggest that a strength athlete consume one meal of 0.8g of carbohydrate and 0.4 g of protein / kg of body weight immediately after training.

a ovo je zasto pitam :
This means that the 154 lb weight lifter would need 56 g of carbs and 28 g of protein while the 220 lb weight lifter would need about 80 g of carbs and 40 g of protein after a weight-training workout. Since glycogen synthesis rates are so high in strength athletes, they would only need to consume this type of meal immediately after the workout and then resume normal eating about 2-3 hours later.

If the strength athlete is in a bulking cycle, the post-workout recommendations would include 2 servings of recommended formula, one immediately after training and one 30-60 minutes later. Normal eating could be resumed 2-3 hours later.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Primer ishrane
« Odgovor #25 poslato: Decembar 30, 2005, 08:05:11 posle podne »
pa ok..ali po meni mislim da ne treba da ako vec korsitis taj shake da ne uzimas dex...ali kazem..meni je to skroz van...pa kada onmda da jedes..po meni je to pravo vreme za klopu

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Primer ishrane
« Odgovor #26 poslato: Decembar 30, 2005, 08:10:46 posle podne »
Citat: pedjos
pa ok..ali po meni mislim da ne treba da ako vec korsitis taj shake da ne uzimas dex...ali kazem..meni je to skroz van...pa kada onmda da jedes..po meni je to pravo vreme za klopu


e ovo pitanje me je ubilo danas , postavio sam na par foruma i svi su mi slicno odgovorili sada cekam jos odgovor sa milosevog foruma kao i odgovor Berardia , kod mene ne bi bili nedoumica ali kada genije kao Berardi kaze onda sta cu , ako mi ne odgovore onda cu ja par dana da probam na njegov nacin pa da vidim da l mi odgovara ako ne vracam se na staro.

po njegovom prvi pravi obrok nakon treninga bi bio negde 3 sata nakon treninga  :roll:

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Primer ishrane
« Odgovor #27 poslato: Decembar 30, 2005, 08:28:40 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: pedjos
pa ok..ali po meni mislim da ne treba da ako vec korsitis taj shake da ne uzimas dex...ali kazem..meni je to skroz van...pa kada onmda da jedes..po meni je to pravo vreme za klopu


e ovo pitanje me je ubilo danas , postavio sam na par foruma i svi su mi slicno odgovorili sada cekam jos odgovor sa milosevog foruma kao i odgovor Berardia , kod mene ne bi bili nedoumica ali kada genije kao Berardi kaze onda sta cu , ako mi ne odgovore onda cu ja par dana da probam na njegov nacin pa da vidim da l mi odgovara ako ne vracam se na staro.

po njegovom prvi pravi obrok nakon treninga bi bio negde 3 sata nakon treninga  :roll:
...pa po meni to nema logike..ali ..uvek postoji ali...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Primer ishrane
« Odgovor #28 poslato: Decembar 30, 2005, 08:32:17 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Markoni
Citat: pedjos
pa ok..ali po meni mislim da ne treba da ako vec korsitis taj shake da ne uzimas dex...ali kazem..meni je to skroz van...pa kada onmda da jedes..po meni je to pravo vreme za klopu


e ovo pitanje me je ubilo danas , postavio sam na par foruma i svi su mi slicno odgovorili sada cekam jos odgovor sa milosevog foruma kao i odgovor Berardia , kod mene ne bi bili nedoumica ali kada genije kao Berardi kaze onda sta cu , ako mi ne odgovore onda cu ja par dana da probam na njegov nacin pa da vidim da l mi odgovara ako ne vracam se na staro.

po njegovom prvi pravi obrok nakon treninga bi bio negde 3 sata nakon treninga  :roll:
...pa po meni to nema logike..ali ..uvek postoji ali...


to i mene muci , nekako mi je bolje da uzmem posle treninga , pa pravi obrok pa onda opet whey ali bez deksa , ma ako mi ne odgovore guram ja po svom .

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Primer ishrane
« Odgovor #29 poslato: Decembar 30, 2005, 08:36:31 posle podne »
e bas to