Septembar 19, 2024, 05:25:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Tempiranje tzv Forme (rekreativc i!!!)  (Pročitano 1485 puta)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Tempiranje tzv Forme (rekreativc i!!!)
« poslato: April 02, 2008, 09:38:53 pre podne »
Dakle radi se isključivo o nekakvoj plaža look formi, dakle stesano salo do razmjera za plažu. Odnosno vjerojatno većina sad kreće na raznorazne dijete, cardio treninge, uzimanje dodatnih suplemenata itd itd...

Mene zanima, kako na najbolji način odrzavat formu kad dodjemo do odredjenog cilja, taj dio nisam nikad skontao da budem iskren, da li tad najbolje odmorit par tjedana od ičega, nastavit lagano trenkat? Krenut odma na masu? Što radite da tijelo najmanje propati i da se vrati na stare staze još kvalitetnije.

Recimo ja sam krenuo sa jednom dosta brutalnom dijetom, rezultate svakim tjednom vidim, a još nisam dao gasa kardiu i ubacio pošteni sagorjevač...(ketonic diet)

Moj slučaj je da sam i dalje natural, tako da i to uzmete u obzir, a smatram da je većina ljudi za ovaj cilj u istoj situaciji.

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Tempiranje tzv Forme (rekreativc i!!!)
« Odgovor #1 poslato: April 02, 2008, 10:25:55 pre podne »
bravo drug, odlicna tema- siguran sam da ce mnogima pomoci, nazalost nemogu da diskutujem- samo cu da citam  ehehe
Mislim da je najbolji period nakon takmicenja krenuti ponovo na masu

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Tempiranje tzv Forme (rekreativc i!!!)
« Odgovor #2 poslato: April 03, 2008, 09:52:44 pre podne »
Ne mogu da vjerujem da nitko ništa o ovom ne piše...???

Ok brišite temu, nema smisla...

Spartak

  • Gost
Odg: Tempiranje tzv Forme (rekreativc i!!!)
« Odgovor #3 poslato: April 03, 2008, 11:49:08 pre podne »
kada se postigne zeljena forma, mislim da bi i dalje trebalo radit pomalo kardio treninga,barem 3x sedmicno odrat jedan posteni hiit.Pazit pomalo na ishranu znaci bez preceranog tovljenja kao zimi i dosta aktivnosti,sto ljeti nije problem,bar ne nama primorcima :-)