Septembar 23, 2024, 12:24:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: Kimbo vs. James Thompson  (Pročitano 12052 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #15 poslato: April 05, 2008, 01:10:37 posle podne »
Bravo, odlicne slike, a ti si uvijek u centru zbivanja!  ;bravi;

Hvala, hvala... Ne verujem da neko ima tu mogucnost da gvirne kao ja. Nego samo za Vladara i Left hook jedan ekskluzivni video koji sam ja napravio i montirao.

http://media.putfile.com/kimbo-vs-tank-78


Bravo Milane! ! odlicno si ovo napravio!!
nadam se da kimbo nece imati velikih problema u ovoj borbi !!

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #16 poslato: April 05, 2008, 02:04:55 posle podne »
tnx milane ;bravi; 'friend' ;smoke; :icon_biggrin: ti si sherif :wink:

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #17 poslato: April 05, 2008, 08:54:35 posle podne »
Hvala, hvala... Ne verujem da neko ima tu mogucnost da gvirne kao ja. Nego samo za Vladara i Left hook jedan ekskluzivni video koji sam ja napravio i montirao.
http://media.putfile.com/kimbo-vs-tank-78


Hvala bato

Odlicno si spakovao Kimba u pricu o Spartancima, dopada mi se!  ;bravi;
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #18 poslato: April 05, 2008, 08:55:44 posle podne »
Bravo, odlicne slike, a ti si uvijek u centru zbivanja!  ;bravi;

Hvala, hvala... Ne verujem da neko ima tu mogucnost da gvirne kao ja. Nego samo za Vladara i Left hook jedan ekskluzivni video koji sam ja napravio i montirao.

http://media.putfile.com/kimbo-vs-tank-78


Bravo Milane! ! odlicno si ovo napravio!!
nadam se da kimbo nece imati velikih problema u ovoj borbi !!

Hvala. Thompson nema ground game a u standing fight... Hm... Mislim da je Kimbo malo bolji a i imamo uvoznu staklenu vilicu iz Engleske.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #19 poslato: April 05, 2008, 08:57:24 posle podne »
tnx milane ;bravi; 'friend' ;smoke; :icon_biggrin: ti si sherif :wink:

Crvenim. Sinoc smo izasli i Kimbo pije samo vodu. Snimali smo inthevip.com. Kmbo zelezan stav, seks, droga, pice - NE. Iako je u kasnim godinama usao u sansu da bude sportista na ovom nivou, on ume da ceni i da se podvrgne rigoroznom rezimu.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #20 poslato: April 05, 2008, 09:00:17 posle podne »
Kimbo zvezda u usponu dobija renomiranog protivnika,mada mozda borca koji je na zalasku karijere

Tako se pocinje. prvo ga hrane sa protivnicima koji su manje opasni pa dolaze na red neizvesniji. jedno je sigurno, Kimbo je rodjeni borac.
Znam,pametan menadjment...Svaka cast za snimak..

Tako je. Kimbo je money maker. Svi zele da ga vide i u situaciji je da ne bude ucenjivan ni oko cega. Ako mu se ne svidja ponuda, samo ceka novu. MIke (menadzer) i Bas sigurno, ali sigurno vide sve sta se valja "iza brda".

Kimbovo ime je vece njego njegovo iskustvo u MMA i ne treba da se ponesemo da ga uporedjujemo sa Fedorom ili Mirkom. On je momak sa 130 sekundi profesionalnog staza.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #21 poslato: April 05, 2008, 09:02:50 posle podne »

ovaj clanak stvarno objasnjava neke stvari...ne znam kako nisam naleteo na njega na sherdogu

hvala puno, odlican tekst.
stvarno daje prikaz o Kimbu iz drugog ugla...

I to je izjavio jos odavno. Sada je ima jos vise reci hvale za Kimba. Imam video kada Bas kaze na press konferenciji da je Kimbo kao sundjer za tehnike. Sve upija. Nekom pokaze neku odbranu i treba mu iduci put 5 minuta da se poveze a Kimbo primenjuje momentalno kao da zna od uvek.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Spartak

  • Gost
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #22 poslato: April 05, 2008, 09:17:59 posle podne »
super.Jedva cekam ovaj mec, cini mi se da ce thompson proc gore nego protiv aleksandera

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #23 poslato: April 06, 2008, 01:41:51 posle podne »
Kimbo zvezda u usponu dobija renomiranog protivnika,mada mozda borca koji je na zalasku karijere

Tako se pocinje. prvo ga hrane sa protivnicima koji su manje opasni pa dolaze na red neizvesniji. jedno je sigurno, Kimbo je rodjeni borac.
Znam,pametan menadjment...Svaka cast za snimak..

Tako je. Kimbo je money maker. Svi zele da ga vide i u situaciji je da ne bude ucenjivan ni oko cega. Ako mu se ne svidja ponuda, samo ceka novu. MIke (menadzer) i Bas sigurno, ali sigurno vide sve sta se valja "iza brda".

Kimbovo ime je vece njego njegovo iskustvo u MMA i ne treba da se ponesemo da ga uporedjujemo sa Fedorom ili Mirkom. On je momak sa 130 sekundi profesionalnog staza.
E to je americki san,130 sec profesionalnog staza,a ime koje je prepoznaje u  celom svetu.jos jednom svaka cast i zelja da i ti Milane nastavis da prisustvujes tom snu i da nas izvestavas  ;bravi;
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #25 poslato: Jun 01, 2008, 02:16:45 posle podne »
Kimbo je pobjedio sa TKO u trecoj rundi, evo prvog izvjestaja sa Sherdoga i nekoliko slika prije nego li se pojavi video clip.


Kevin "Kimbo Slice" Ferguson vs. James Thompson
Round 1

Thompson ries to take Slice down as they clinch up. Slice sprawls but he eventually is put on his back. Slice briefly gets back to his feet but Thompson puts him back down. Slice is back up again and knees to the body. Thompson wants none of the standup action and clinches again. Slice is free and looking to strike but he is knocked off balance by a low kick before Thompson falls to his back. Thompson gets back to top position and looks for a key lock, Slice slips out and sweeps Thompson, finishing the round in top postiion.

Greg Savage scores the round: 10-9 Thompson
Jordan Breen scores the round: 10-9 Thompson
TJ De Santis scores the round: 10-9 Thompson


Round 2
Thompson looks to shoot but is stuffed. Kimbo is starting to find his range with strikes. He lands a nice right uppercut that straightens Thompson up. Thompson has a single and takes Slice down. Slice tries a guillotine but Thompson is in side-control making his efforts futile. Referee Dan Miragliotta stands the fighters up due to lack of action. Kimbo lands a coupld big shots that hurt Thompson but Thompson clinches and takes things back to the ground. He is in side-control again with 1:30 left in the round. Thompson is elbowing away after trapping Slice's right arm. Slice gets his arm free to defend but he is still in poor position. The round ends with Thompson in control elbowing away.

Greg Savage scores the round: 10-9 Thompson
Jordan Breen scores the round: 10-9 Thompson
TJ De Santis scores the round: 10-9 Thompson


Round 3
Both fighters are visibly winded as the third round begins. Slice is teeing off. Thompson is hanging on by a limb until Murgliotta steps in to end the fight just 38 seconds into the final frame.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
« Poslednja izmena: Jun 01, 2008, 03:06:05 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #27 poslato: Jun 01, 2008, 04:26:53 posle podne »
svaka mu cast...bilo je gusto..ali pokazao je ko je tata mata u stand up!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #28 poslato: Jun 01, 2008, 04:37:50 posle podne »
borba je bila dosta dinamicna...
steta to i jedan i drugi protivnik nisu jos na razini onih top boraca da bi borbu mogli zavrsiti u samo jednom potezu... mislim da su oboica imali dosta izzglednih prilika pogotovo u parteru koje nisu znali do kraja iskoristiti u svoju korist...

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Kimbo vs. James Thompson
« Odgovor #29 poslato: Jun 02, 2008, 09:00:44 posle podne »
KLASICHNA NAMESTALJKA...
Borba je toliko kontroverzna da je to nemoguce...
Zao mi je samo sto su Basu ukaljali ugled ovakvim cirkusom.
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”