Septembar 23, 2024, 10:11:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop ide pod nož  (Pročitano 5120 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Cro Cop ide pod nož
« poslato: Jul 07, 2008, 02:42:40 posle podne »
Mirko danas na operaciji koljena, u ringu 22. rujna!

Mirko Filipović neće nastupiti 21. srpnja na turniru japanskog Dreama. Nakon 15. lipnja, to je već drugi uzastopni odgođen dvoboj našeg borca. Iako Dream očito ima problema s organiziranjem jakih okršaja u teškoj kategoriji, Cro Cop je miran i najavljuje spektakularne borbe za jesen i zimu.



Još jedna odgoda borbe

U četiri mjeseca od premijerne pobjede protiv Japanca Mizuna, spominjali su se mnogi novi protivnici, ali zašto su borbu otkazivali Le Banner, Mighty Mo, Haritonov, Overeem... nije jasno ni Cro Copu. No, to ga ne zabrinjava.

- Tu sam priliku odmah iskoristio kako bih sanirao neke svoje stare ozljede, prvenstveno ozljedu desnog lakta, ali i ozljedu noge koju ću morati riješiti kirurškim putem - rekao je Mirko koji danas ide na operaciju koljena.

Idući termin je 22. rujna, vjerojatno protiv Nizozemca Alistair Overeema. I ne samo to.

- Za Novu godinu me također čeka borba. Po nekim najavama, protivnik bi mi trebao biti Fedor, što me izuzetno raduje - tvrdi Mirko.

Znači li ova polugodišnja stanka da Filipović pomalo posustaje? Baš nasuprot, tvrdi Cro Cop.

- Ja sam strašno uporan čovjek. malo ljudi se može prisiliti na takve treninge. Preksinoć sam bio nervozan zbog svega toga, ljut na sebe i na organizatora. Do pola jedan po noći sam trenirao u svojoj dvorani - otkrio nam je Cro Cop.

Popis velikih motiva i u 34. godini prilično je dug.

- Želio bih uzeti pojas Dreama i boriti se s nekim ljudima s kojima se do sada nisam borio. Moja velika želja je da se vratim u UFC pa barem za jednu borbu. Jedva čekam sljedeću borbu - rekao nam je Mirko.

Nadamo se da ćemo je i dočekati 22. rujna i da nas sve čeka uzbudljiva sezona jesen - zima u režiji Mirka Filipovića.

Izvor: www.dnevnik.hr
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop ide pod nož
« Odgovor #1 poslato: Jul 08, 2008, 12:39:39 posle podne »
Cro Cop uspješno operiran

Najpoznatiji hrvatski gladijator je u zagrebačkoj Klinici za traumatologiju bio “na remontu oružja”. Nakon operacije koju je izveo dr. Damir Hudetz, Mirko Filipović uvjerava da ćemo njegov high-kick gledati još nekoliko godina.

Nakon artroskopske intervencije na lijevom koljenu, Mirko kaže: 
- Odlično se osjećam. Lakše sam podnio tu operaciju nego onu 2006. u Baselu kada mi je operiran gležanj. Pribojavao sam se spinalne anestezije, no injekciju nisam ni osjetio.  

Mirkov optimizam podgrijava i to što odmah izlazi iz bolnice i što će već nakon dva tjedna moći početi stjecati snagu.
- Idem kući mirovati, a potom ću se posvetiti oporavku. U njemu će sudjelovati stručnjaci kao što su dr. Stjepko Bućan iz poliklinike Ligament i dr. Željko Kapulica iz poliklinike Nova, a u Puli će se o meni brinuti fizioterapeut Marijan Brkljača te stručnjak za istezanje Enver Šeperović.

Cro Cop će u ring već 22. rujna kada će se održati završni turnir četvorice na Dreamovu Grand-prixu poluteškaša, na kojem će nastupiti i Zelg Galešić.
Po riječima menadžera Zvonimira Lučića, Mirko je vrlo motiviran. To se iščitava i iz toga što je neposredno prije odlaska u bolnicu žestoko stjecao snagu, ali izvodeći vježbe samo gornjim dijelom tijela.

izvor: www.sportal.vecernji.hr
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me