Septembar 20, 2024, 12:16:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatim!!!  (Pročitano 15534 puta)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #45 poslato: Avgust 29, 2009, 10:19:57 pre podne »
Jbm li ga ja sam pio CEO od Nutrabolicsa i stvarno sam zadovoljan ucinkom. Mada sam imao dobre rezultate i sa monohidratom. Ali eto uzeo sam u kapsulama cisto da se ne zamaram punjenjem... Ovako popijem 4 kapsule prije i 4 posle treninga i cao. Cak mislim da me ovaj u kapsulama bolje odradio nego monohidrat, mada sam vec pricao o tome i mnogi misle da je placebo...

Pa sto se zamaras sa punjenjem, kad nema nikakve razlike i ako radis punjenje i ako ne radis punjenje...

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #46 poslato: Avgust 29, 2009, 12:29:35 posle podne »
Jbm li ga ja sam pio CEO od Nutrabolicsa i stvarno sam zadovoljan ucinkom. Mada sam imao dobre rezultate i sa monohidratom. Ali eto uzeo sam u kapsulama cisto da se ne zamaram punjenjem... Ovako popijem 4 kapsule prije i 4 posle treninga i cao. Cak mislim da me ovaj u kapsulama bolje odradio nego monohidrat, mada sam vec pricao o tome i mnogi misle da je placebo...

Pa sto se zamaras sa punjenjem, kad nema nikakve razlike i ako radis punjenje i ako ne radis punjenje...

Pa eto to je kao neka standarna konzumacija, da se odradi punjenje... Mislim znam sada da moze i bez punjenja, ali kada sam poceo da ga pijem i kada sam se raspitivao sta i kako, uglavnom, odnosno ne uglavnom nego 100% posto su svi govorili da je bolje da pocnem sa punjenjem od 7 dana, a i na pakovanju tako pise... Pa mi to i ostalo u glavi. :) A i kapsule su mi nekako jednostavnije. Ne treba mi ni kasikica. :D Ono dodjem na trening, popijem kapsule, taman dok se zagrijem prodje 15-20 min. i krecem sa treningom...
Bolje kasno, nego nikada...