Septembar 19, 2024, 07:13:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Uske grudi!!!  (Pročitano 10005 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Uske grudi!!!
« Odgovor #15 poslato: Mart 29, 2006, 07:02:13 posle podne »
Citat: IGOR
Vidi da ti ja kazem moje misljenje jer se radi o meni,  moj zakljucaku u celom tvom problemu je sledeci? Mislim da je donekle to izvodljivo teningom, tako sto ces dobiti na masi pa ces se i samim tim i malo rasiriti.Ali jedno je sigurno sklop kostiu koje posedujes siguno da ne mozes da rasiris tu je upitanu predodredjenost ili ti genetika ?Pogledaj svoje roditelje, babe, dede sa kakvom oni genetikom raspolazu. Ako niko u  tvojoj familiji nema sirok grudni kos logicno da ga ti ne mozes imat jer nemas od koga da ga nasledis .A ako i ima neko a ti ga nemas onda si povuko na one druge ,koji ga nemaju .To je isto ko kad bih pozeleo da se bavis kosarkom pa sad jednostavno zelis da porastes 1m ,to je neizvodljivo. Ali to ne moj da te obeshrabri nastavi da vezbas i trudi se da das maksimum pa ce se tvoje telo razvijtijati i postici maksimum kolko je to u tvom slucaju moguce  :wink: Pozdrav


Upravo tako.

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: Uske grudi!!!
« Odgovor #16 poslato: Mart 29, 2006, 08:57:54 posle podne »
Citat: IGOR
Vidi da ti ja kazem moje misljenje jer se radi o meni,  moj zakljucaku u celom tvom problemu je sledeci? Mislim da je donekle to izvodljivo teningom, tako sto ces dobiti na masi pa ces se i samim tim i malo rasiriti.Ali jedno je sigurno sklop kostiu koje posedujes siguno da ne mozes da rasiris tu je upitanu predodredjenost ili ti genetika ?Pogledaj svoje roditelje, babe, dede sa kakvom oni genetikom raspolazu. Ako niko u  tvojoj familiji nema sirok grudni kos logicno da ga ti ne mozes imat jer nemas od koga da ga nasledis .A ako i ima neko a ti ga nemas onda si povuko na one druge ,koji ga nemaju .To je isto ko kad bih pozeleo da se bavis kosarkom pa sad jednostavno zelis da porastes 1m ,to je neizvodljivo. Ali to ne moj da te obeshrabri nastavi da vezbas i trudi se da das maksimum pa ce se tvoje telo razvijtijati i postici maksimum kolko je to u tvom slucaju moguce  :wink: Pozdrav


Ja sam i pretpostavljao da je to stvar genetike (mada se ja po obliku tela razlikujem od svojih roditelja) ali me ipak zanima koje vezbe, pored zgibova, podsticu to "razvlacenje" tela pa da njih malo vise forsiram posto vec dugo vezbam i ne planiram da prestajem pa da makar uradim nesto korisno?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Uske grudi!!!
« Odgovor #17 poslato: Mart 29, 2006, 09:31:36 posle podne »
Radi ramena,ako ti ona budu velika izgledaces sire u svakom slucaju i ledja naravno
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Re: Uske grudi!!!
« Odgovor #18 poslato: Mart 30, 2006, 09:09:30 pre podne »
Najveći akcenat trebao bi da baciš na srednju glavu ramena koja daje tu iluziju širine...Svi imaju tu naviku da moraju da počnu ramena sa potiskom a o letenju i ne razmišljaju previše...a da ne govorim da 90% ljudi tu vežbu radi totalno nepravilno...Neka ti to bude prva vežba,radi na osećaj jer od cimanja ništa nemaš i kasnije ubaci opadajuće serije koje su meni napravile neverovatnu promenu...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Uske grudi!!!
« Odgovor #19 poslato: Mart 30, 2006, 10:56:20 pre podne »
I bolja je varijanta da se radi letenje jednorucno,pravilnije je i bolje pogadja zeljeni misic :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!