Septembar 27, 2024, 11:32:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.973 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Motori ! !!  (Pročitano 154962 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #435 poslato: Novembar 27, 2009, 12:58:12 posle podne »
Ajme po kiši baš si imo peh a koji to motor voziš GSX ili?

Ajme po kisi sam BAS uzivao  ;D ;D

Kad je pocela da pada, premisljah se...bilo me zao da izadjem na stazu da se vucem...ali ipak krenuh...i sve brze i brze...na kraju zaobilazih ove koji su brzi od mene po suvom...i kako to biva...na samom kraju...u zadnjem krugu...na zadnjoj krivini ( Zagrebackoj)...prvo koleno na asfalt..pa nakon par sekundi popustise obe gume istovremeno, te spustih i guzicu na stazu  ;D ;D

A motor...pa naravno YAMAHA R1...motor koji obozavam i koje vozih od prvog modela '98.

Koje gume planiras da vozis...sto na Grobniku, sto na Panonia ringu?

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #436 poslato: Novembar 27, 2009, 01:26:33 posle podne »
Ajme po kiši baš si imo peh a koji to motor voziš GSX ili?

Ajme po kisi sam BAS uzivao  ;D ;D

Kad je pocela da pada, premisljah se...bilo me zao da izadjem na stazu da se vucem...ali ipak krenuh...i sve brze i brze...na kraju zaobilazih ove koji su brzi od mene po suvom...i kako to biva...na samom kraju...u zadnjem krugu...na zadnjoj krivini ( Zagrebackoj)...prvo koleno na asfalt..pa nakon par sekundi popustise obe gume istovremeno, te spustih i guzicu na stazu  ;D ;D

A motor...pa naravno YAMAHA R1...motor koji obozavam i koje vozih od prvog modela '98.

Koje gume planiras da vozis...sto na Grobniku, sto na Panonia ringu?
U yamaha je lijep motor da,ja sjedila na R6 al to je malo užas još manje od moje,a za mene koja sam visoka katastrofa. Nova mi se jedino ne sviđa..svijetla su ružna al bi ja i to imala :D. Malo si brusio guzu znači hehe a to je dio našeg gušta nemaš šta hehe.
Ja za sad vozim samo taj motor,nemam drugi za pistu.. pa kako se vozim puno i po cestama tražila sam gume za cestu i povremeno pistu..probala dunlop qRR,bile su ok al slabo mi izdržale,onda metzeller m3 i sad imam michelin pilot power.Def.najzadovoljnija sam sad s ovim michelnkama.A sad za ubuduće ću vidjet,uglavnom me dečki iz društva savjetuju kaj su probali više toga i poznaju moj stil vožnje,sve ovisi o financijama..jer ja se ne želim odreć putovanja po cesti,dalmacija,dolomiti itd..a i povremeno pista pa to sve nanese puno eura..al ko radi ne boji se gladi :D
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #437 poslato: Novembar 27, 2009, 01:33:28 posle podne »
Slazem se za izgled ove nove Yamahe...ali tehnicki je otisla korak dalje...tako da me je kupila za jos bar neku godinu :-))

Ja licno Michelina ne volim...suvise mi to kliza..jedino po kisi mu skidam kapu. Inace sam na Q-RR...i bas sam zadovoljan gumom...precizna je, drzi dobro, nagovestava desavanja..e sad za trajanje..ne znam. Ja sam zadovoljan. Ono sto je bitno kod nje, ali i kod drugih guma...a mnogi ne znaju...je pritisak u gumama. Ja moje vozim na 1,9 pozadi i 2,1 napred...po ulici...a nekad i obe na 1,9 bara.

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #438 poslato: Novembar 27, 2009, 03:12:50 posle podne »
Slazem se za izgled ove nove Yamahe...ali tehnicki je otisla korak dalje...tako da me je kupila za jos bar neku godinu :-))

Ja licno Michelina ne volim...suvise mi to kliza..jedino po kisi mu skidam kapu. Inace sam na Q-RR...i bas sam zadovoljan gumom...precizna je, drzi dobro, nagovestava desavanja..e sad za trajanje..ne znam. Ja sam zadovoljan. Ono sto je bitno kod nje, ali i kod drugih guma...a mnogi ne znaju...je pritisak u gumama. Ja moje vozim na 1,9 pozadi i 2,1 napred...po ulici...a nekad i obe na 1,9 bara.
Kad god idem na pistu ja spuštam gume da..Ma dunlop je definitivno ok kaj se tiče omjera kvaliteta cijena,i ja sam bila zadovoljna s njom.Vidjet ćemo,da za kišu je michi mrak..
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #439 poslato: Novembar 27, 2009, 05:04:20 posle podne »
Kad god idem na pistu ja spuštam gume da..

O ovome sam bas i mislio...ako vozis brze po gradu, tj. bolje receno van grada..volis da lezes po krivinama i da teras motor...SPUSTI pritisak na gumama, a ne samo na stazi. Naravno, ako planiras put, gde ces duze stajati ravna-bez obaranja..onda treba drzati fabricke preporuke..ili ako ti ne smeta malo tvrdoca, mozes ih i malo vise naduvati...tako ce ti vise trajati.

I da...ovo htedoh za Grobnik da ti kazem...ne znam kako vozis i koja ces vremena praviti na njemu...ali ako si pocetnik, vozi na tim ulicnim gumama..one ce ti bolje drzati, nego da uzmes trkacke...jer njih neces uspeti da naguras na radnu temperaturu, te ti nece ni drzati kako treba.

 I ako odes pre mene na Grobnik...pozdravi mi Futera..legendarnog vulkanizera na stazi  :) :)



Evo nadjoh liniju za voznju po Grobniku..negde je najpribliznija onoj koja se treba voziti...ima par detalja koji odstupaju, ali mogu se praviti dobra vremena i po ovoj liniji...pa, ko zeli da ode na Grobnik..ne bi mu bilo lose da ovo prouci i zapamti

« Poslednja izmena: Novembar 27, 2009, 05:38:57 posle podne The_Bulldog »

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #440 poslato: Novembar 27, 2009, 07:11:55 posle podne »
Brate, stvarno si majstor!!! Pokupio sam bar tri korisna saveta.....potkovan 100%, nema sta!!!


Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #441 poslato: Novembar 27, 2009, 07:25:44 posle podne »
Brate, stvarno si majstor!!! Pokupio sam bar tri korisna saveta.....potkovan 100%, nema sta!!!

Ma, dobro...ovo malo sto znam, sto ne bih podelio sa vama...  :) :)

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #442 poslato: Novembar 27, 2009, 07:51:19 posle podne »
Ko zna zna  8) :D
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #443 poslato: Novembar 28, 2009, 03:26:26 posle podne »
Eto još jedna mene na Marofu   8)
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #444 poslato: Novembar 28, 2009, 03:29:43 posle podne »
I na Plitvicama neko je ogladnio pa sam morala u svoj super sak po delicious whey za nadoknadu energije  ;)
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #445 poslato: Novembar 28, 2009, 04:31:12 posle podne »
lara,smanji slike pls
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #446 poslato: Novembar 28, 2009, 05:15:03 posle podne »
Odlicno....a i Hondica je lepa...

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #447 poslato: Novembar 28, 2009, 05:30:26 posle podne »
Joj sorrry smanjit cu ubuduce,zaboravih. To je tako malo samo..necu ja sad tu ljepit striptizete i opijanja hehehehehehe.
@hvala bulldog,je volim ju jako :D
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Dusko Madzarovich

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 138
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #448 poslato: Novembar 28, 2009, 05:50:36 posle podne »
Yamaha Midnight star 1300 rules

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #449 poslato: Novembar 28, 2009, 08:31:38 posle podne »
necu ja sad tu ljepit striptizete i opijanja hehehehehehe.

a sta fali opijanjima i striptizetama?