Septembar 27, 2024, 09:15:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.973 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Motori ! !!  (Pročitano 154912 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #420 poslato: Novembar 16, 2009, 11:45:45 posle podne »
Jel izasao?

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #421 poslato: Novembar 17, 2009, 01:04:33 pre podne »
Jel izasao?

Siguran sam da jeste. Radi se o jednom od najboljih vozaca danasnjice...Ircu Ryan-u Farquhar-u...prvaku trke na ostrvu Man za 2009 u jednoj od kategorija, kao i ranijih godina...I momak vozi neverovatno...cini mi se da je u prosloj ili pretprosloj sezoni imao oko 120 pobeda  :o :o

Jos jedna od njegovih egzibicija


Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #422 poslato: Novembar 17, 2009, 01:09:04 pre podne »
Prva fotka je stvarno neverovatna! Bio sam ubedjen da ces posle komentara da okacis skedecu fotku, po sistemu: Sta drzi ovaj motor? ----> Nista.

Bravo za majstora!  ;)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #423 poslato: Novembar 17, 2009, 01:11:18 pre podne »
Opasan je...samo mala ispravka..sad nadjoh podatak..nije 120 trka u godini, vec 61 u 2009-oj..a time je prestigao legendarnog Joye Dunlopa koji ima 119.

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #424 poslato: Novembar 17, 2009, 01:26:43 posle podne »

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #425 poslato: Novembar 18, 2009, 12:57:11 pre podne »
Obratite paznju kako mucenik trazi zadnju kocnicu da je ubode!  ;D

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #426 poslato: Novembar 18, 2009, 01:10:31 pre podne »
Zasvrbeo ih lakat... ;D ;D




----------------------------

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #427 poslato: Novembar 26, 2009, 06:58:43 posle podne »
AAAAA moja tema koji su to luđaci obožavaaaaam motore!!! Mene moja cbr-ka odlično služi a kad se zbildujem preć ću i ja na tisućicu  ;D
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #428 poslato: Novembar 26, 2009, 10:36:05 posle podne »
AAAAA moja tema koji su to luđaci obožavaaaaam motore!!! Mene moja cbr-ka odlično služi a kad se zbildujem preć ću i ja na tisućicu  ;D

Dobro dosla na najbolju temu na forumu...he-he-he  :-))

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #429 poslato: Novembar 27, 2009, 01:37:52 pre podne »
Nasa skromna ekipa je bogatija za jednu damu!  ;D Pridruzujem se dobrodoslici!

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #430 poslato: Novembar 27, 2009, 07:52:57 pre podne »
Remetik & Bulldog hvala na dobrodošlici  ;D ;D, ja ne stružem još ko ovi luđaci ali u planu je Pannonia u maju pa će da vidimo, samo da zaradim dosta i sreći nema kraja  ;)
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #431 poslato: Novembar 27, 2009, 11:23:51 pre podne »
ali u planu je Pannonia u maju pa će da vidimo

Mozda i ja budem na Panonia ringu na prolece, pa te povucem po stazi...Bila si na Grobniku? Ima tu par mojih slika sa Grobnika...neka strana unazad

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #432 poslato: Novembar 27, 2009, 11:52:29 pre podne »
ali u planu je Pannonia u maju pa će da vidimo

Mozda i ja budem na Panonia ringu na prolece, pa te povucem po stazi...Bila si na Grobniku? Ima tu par mojih slika sa Grobnika...neka strana unazad
Hej na Grobniku nisam još bila vozit,to mi je prebrza pista za mene a i dečki mi govore da je kao dosta uništena već..nemam pojma. Ja ti vozim 4 godine tek i išla sam za sada samo na Novi Marof tu kod nas ako poznaš i na Paklenicu heeh najjeftinije je :D.
Imala sam fazera yamahu 600 ali sportaci mi u duši pa kupila cbr-ku prije dve godine :D! Panonia mi se sviđa po slikama i pričama,a nešto ovi moji iz društva organiziraju pa ću vidjet ako skupim lovu,jbg znaš kako je u tom sportu..sviđa mi se ta sportska vožnja al nemam dovoljno muda još,al biće za sve vremena. Nisam vidjela slike,baš ću pogledat. Kad ima toliko toga tu na forumu,neznam di bi krenula čitat a vremena uvijek premalo znaš kako je..pa morat ćemo se vidjet negdje onda,znaš da smo mi bikeri one big happy family :D
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #433 poslato: Novembar 27, 2009, 12:02:09 posle podne »
ali u planu je Pannonia u maju pa će da vidimo

Mozda i ja budem na Panonia ringu na prolece, pa te povucem po stazi...Bila si na Grobniku? Ima tu par mojih slika sa Grobnika...neka strana unazad
Hej na Grobniku nisam još bila vozit,to mi je prebrza pista za mene a i dečki mi govore da je kao dosta uništena već..nemam pojma. Ja ti vozim 4 godine tek i išla sam za sada samo na Novi Marof tu kod nas ako poznaš i na Paklenicu heeh najjeftinije je :D.
Imala sam fazera yamahu 600 ali sportaci mi u duši pa kupila cbr-ku prije dve godine :D! Panonia mi se sviđa po slikama i pričama,a nešto ovi moji iz društva organiziraju pa ću vidjet ako skupim lovu,jbg znaš kako je u tom sportu..sviđa mi se ta sportska vožnja al nemam dovoljno muda još,al biće za sve vremena. Nisam vidjela slike,baš ću pogledat. Kad ima toliko toga tu na forumu,neznam di bi krenula čitat a vremena uvijek premalo znaš kako je..pa morat ćemo se vidjet negdje onda,znaš da smo mi bikeri one big happy family :D

Ma to brza ili spora staza...za tebe ne vazi...To su cinjenice za brze vozace, a za tebe..i najbrza staza moze biti lagana i "spora". Grobnik ima asfalt koji nebeski drzi gumu i staza je tecna...bas kakva treba biti za ucenje. Panonia je vise tehnicka staza, te je i neprikladnija za ucenje voznje. Mada treba probati...mi bikeri bar nikad ne bezimo od izazova :-))

Evo i neke moje snimke sa Grobnika...i njih ima na nekim pozadi stranicama

http://www.youtube.com/watch?v=UUfRZwwQ23Ahttp://www.youtube.com/watch?v=gL3Po1jA7Cc
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2009, 05:05:20 posle podne The_Bulldog »

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #434 poslato: Novembar 27, 2009, 12:43:23 posle podne »
Bome to je istina,Marof je isto zatvorena do bola staza i to me izluđuje.Otić ću ja i na Grobnik u svakok slučaju..Ajme po kiši baš si imo peh a koji to motor voziš GSX ili?
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..