Septembar 28, 2024, 01:18:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Motori ! !!  (Pročitano 155181 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #255 poslato: Decembar 09, 2008, 08:57:24 posle podne »
Novih cetiri....

Prva je krivina gde sam pao, vidi se i na zemlji strafta kuda sam otklizao....druga pogled na deo parkinga....treca gde cekam kod vulkanizera za 211-icu...cetvrta u servisu gde mi skidaju copku i ujedno cekaju vulkanizera da mi donese montiranu gumu....
« Poslednja izmena: Mart 26, 2010, 09:56:59 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #256 poslato: Decembar 09, 2008, 09:06:42 posle podne »
I zadnje cetiri...

Prva ispred vulknizera, gde vidite i lepsi pol kako se sprema za izlazak na stazu....druga cekanje za otvaranje izlaska na stazu....treca neki italijanski fotograf nas je sve slikao i evo kako je mene uhvatio....cetvrta polazak nazad iz baze koj proverene i iz sveg srca preporucene porodice Randelj, koji izdaju sobe. Ljudi su fenomenalni...

Eto toliko sa ovog puta...na prolece ce biti jos materijala  ;D ;D


Matori ja bih voleo da probam bas. Nemam neku ekipu ionace , vise sam ovako usamljeni vuk . AKo nemas nista protiv da te kontaktiram kad dodje vreme , ako nista bar da me uputis kako sta. Sto se tice guma METZELER nisam nikad menjao   ;D

Nikakav problem. Javi se, pa ako budem isao nesto cemo organizovati ili cu te bar uputiti. A sto se tice gume, probaj je (ne znam koji Metzeler vozis)...ali Dunlop 211 GP je najbolja za Grobnik...to ce ti reci svaki tamosnji trkac, a i rekordna vremena staze su postavljena na njoj. Ali naravno svako ima pravo izbora  ;)
« Poslednja izmena: Mart 26, 2010, 09:57:57 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže pedjaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #257 poslato: Decembar 09, 2008, 09:15:38 posle podne »
The_Bulldog evo jos jedne

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #258 poslato: Decembar 09, 2008, 09:21:55 posle podne »
The_Bulldog evo jos jedne


Lepa R6-ica...  :)

Van mreže pedjaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #259 poslato: Decembar 09, 2008, 09:48:52 posle podne »
hvala,hvala inace je yamaha od ortaka.ja sam iz jako malog mesta i u glavnom svi se znamo.u zadnje godine-dve dosta njih je pokupovalo motore.jesenas jedan klinac 15god.je poginuo sa neke honde.ispravio krivinu.a sto je jos gore taj motor,matori hteo da mu uzme,a on kao ajde da malo ga provoza.i sto je jos gore poginuo pred tatinim ocima.

Van mreže pedjaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #260 poslato: Decembar 09, 2008, 09:53:28 posle podne »
evo i od druga djola suzuki

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #261 poslato: Decembar 09, 2008, 10:07:46 posle podne »
buldog jel si iz beograda , kragujevca ili arandjelovca . Ne mogu da provalim....
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #262 poslato: Decembar 09, 2008, 10:11:17 posle podne »
.Koji si u generalnom plasmanu .. Buldog . Pusti ti gume sad .  ;D > Koje ti je najbolje vreme po krugu ....
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #263 poslato: Decembar 09, 2008, 11:01:39 posle podne »
buldog jel si iz beograda , kragujevca ili arandjelovca . Ne mogu da provalim....

Krijem tragove  ;D ;D ;D  Iz Beograda...

.Koji si u generalnom plasmanu .. Buldog . Pusti ti gume sad .  ;D > Koje ti je najbolje vreme po krugu ....

Nekad davno sam se takmicio, sad vozim za svoju dusu...Vreme na Grobniku 1.42-1.43...na prolece se nadam 1.40, ali moram da promenim prednji zupcanik za ovu stazu.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #264 poslato: Decembar 10, 2008, 11:07:38 pre podne »
Bulldog,brate,zavidim ti... Ona slika sto te uhvatise u krivini je vrh...voleo bih da imam jednu takvu. A, za voznju po kisi...alal vera! 
Moram da odem sledece sezone na taj Grobnik...pa nek ide zivot!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #265 poslato: Decembar 10, 2008, 11:30:31 pre podne »
A, za voznju po kisi...alal vera!
Hvala...

Moram da odem sledece sezone na taj Grobnik...pa nek ide zivot!
U ovom te skroz podrzavam. Od proleca eto mene opet tamo, a bice i jos nekih ekipica....

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #266 poslato: Decembar 10, 2008, 12:20:12 posle podne »
Ja cu verovatno ici . Nisam nikad bio a hocu da probam .

 Pozdrav . 
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #267 poslato: Decembar 10, 2008, 12:38:30 posle podne »
Ja cu verovatno ici . Nisam nikad bio a hocu da probam .

 Pozdrav . 

Samo ne zaboravite na vreme da obezbedite (ako nemate vec) cizme i odelo za stazu, posto pretpostavljam da rukavice i kacigu imaju vecina.

Troskovi vam otprilike ovako idu:

-dan na stazi (oko 6-8 sati) je od 120-150 evra u zavisnosti od promotivnih akcija

-nocenje bez dorucka 15 evra po osobi

-na par kilometara od staze ima ekstra restorancic sa domacom kuhinjom, corbe, sarme i naravno mesa koliko hocete po jako pristupacnim cenama. Odprilike obrok vas ne bi izasao vise od 600-700 dinara. Ima restorana i na samoj stazi, OK je hrana ali je malo skuplje i uvek je guzva na pauzama, kada i svi ostali dodju da jedu. Naravno uvek postoji solucija prodavnica, plazma, mleko, sok ili sta vec...Uvece mozete naruciti i picu, donose na kucu.

-u zavisnosti od auta i potrosnje goriva racunajte i ovaj trosak. Ovako iz glave ima negde oko 550 kilometra u jednom pravcu, znaci 1100 km samo na put, plus dodajte nekih 100-ak kilometara za dolazenje na stazu od prenocista, odlazak na klopu i eventualni odlazak do Opatije i Rijeke koji su na par kilometara. Znaci 1200 km od Beograda, prosecna potrosnja neka bude 8 litara to je oko 96 litara pa puta cena benzina...recimo izadje oko 100-ak evra

-imate putarine, doduse sad ne mogu da se setim koliko one izadju, ali mislim da je sve ukupno do 50 evra u oba pravca.

-gorivo za motor koje punite otprilike jednom dnevno pun rezervoar. Na samoj stazi ima pumpa

-i eventualni trosak za gume, ako ih nemate. Mozete na stazi kod vulkanizera da uzmete polovne profesionalne koje ce vam sigurno odlicno posluziti za dan-dva, za nekih 100-150 evra obe, zajedno sa montazom.


Ovo bi trebalo da je sve....

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #268 poslato: Decembar 10, 2008, 12:55:14 posle podne »
Nakupi se fino. Meni nedostaju samo pantalone i eventualno neke race rukavice, koje su za ovu priliku takoreći neophodne. Mislim da je najbolja opcija uzeti tamo gume...mada tih varijanti ima i kod nas....samo mislim da su ovde oko 200 Evra.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #269 poslato: Decembar 10, 2008, 01:02:31 posle podne »
Nakupi se fino

Da, da....jos ako vodite nekog  ::) ::) ::)    ...ja nikad ne izadjem ispod hiljadarke....Ali vredi svaku paru...Ko je probao zna sta pricam.


Mada ima i varijanta da idete sa nekim drugom sa jednim motorom. Delite gorivo, putarinu, trosak za gume i za stazu. Naime, na stazi vam naplate voznju po motoru, tako da na motor zalepe nalepnicu za trening koji je placen, a vi se mozete menjati (ako imate poverenja u druga kao vozaca   ;D ;D  ). Tako vam troskovi drasticno padaju.
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2008, 01:15:10 posle podne The_Bulldog »