Septembar 27, 2024, 07:13:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Motori ! !!  (Pročitano 155080 puta)

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #75 poslato: Jun 26, 2008, 01:48:12 posle podne »
Nije Nemanja se zove,mada sam cula da se na Zvezdari jutros isto jedan decko slupao sa motorom :-\

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #76 poslato: Jun 26, 2008, 01:50:06 posle podne »
Strašno! Jel dobro momak?

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #77 poslato: Jun 26, 2008, 01:55:08 posle podne »
Strašno! Jel dobro momak?
Pa kazu da je dobro prosao ja ga nisam videla,izguljen je sav i kazu da mu je leva strana -rame i ruka najgore proslo.
SAd videcemo  sta je i kako je.
A na istoj toj deonici jesenas mi se drug slupao na isti nacin,samo sto je on mnogo gore prosao.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #78 poslato: Jun 26, 2008, 02:02:16 posle podne »
Jbg...napolju je vruce, jaknu niko ne nosi, dobro je ako se samo ošmirglao. Ja sam danas izašao bez kacige napolje. Brz oporavak bratu!

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #79 poslato: Jun 26, 2008, 02:18:39 posle podne »
Jbg...napolju je vruce, jaknu niko ne nosi, dobro je ako se samo ošmirglao. Ja sam danas izašao bez kacige napolje. Brz oporavak bratu!
Nosio je srecom kacigu,
Malo humora u celoj stvari je sto je sav blatnjav bio,kazu samo su mu se beonjace videle.
Mogu da ga zamislim onako blatnjavog sa 110 kg na sta je licio :D

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #80 poslato: Jun 26, 2008, 08:08:32 posle podne »
Video sam slike...pitam bez veze. Koji su ti ovo izduvi??? Glomazno izgledaju. Jesi promenio gumu?  :P

Leo Vinci...ma, sto izgledaju manje vise-nego sto im je zvuk  ;)

Treba da radim servis ovh dana, pa ce pasti i zamena zadnje gume...uparicu je sa prednjom-Dunlop Qualifier RR...a u sledecoj turi cu probati da nadjem pirelli diablo super corsa pro...

A sto se tice vozaca, sta da vam kazem kad zamalo danas na autoputu da me zavali pandur sa 307-icom...prelazi iz srednje u levu bez zmigavca...
Naje... sam mu se ..... i samo sam cekao da mi nesto kaze, pa da zaustavim ceo saobracaj na Gazeli  >:( >:( >:(    bio je fin, pa mi se izvinjavao...ali, sta bi mi to vredelo da sam pao  ???

Nije mi krivo kada neko padne svojom greskom, jbg desava se...al' kad zbog majmuna strada neko ...ufff, ne smem ni da razmisljam o tome

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #81 poslato: Jun 26, 2008, 08:10:05 posle podne »
Drug mi se slupao pre 1h :'(
Srecon nasla se neka blatnjava bara pored puta,inace bi prosao mnogo gore.
I naravno i ovog puta vozac automobila bez ikakve signalizacije skrece ulevo >:(

Sve najbolje momku zelim....

Van mreže lksndr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Re: Motori ! !!
« Odgovor #82 poslato: Jun 27, 2008, 02:45:51 pre podne »
Ma ljudi su stoka,treba polomiti i njih i auto da im to vise ne pada na pamet...

A kada ce motoristi  shvatiti da u saobracaju postoje trake?
Lik prolazi izmedju mene i lika koji ide paralelno samnom? Kako je to moguce, ne postoje tri trake, postoje samo dve, a nas troje ide paralelno?
Ja kada vidim nekoga pored sebe u traci, naravno da necu pomisliti da mozda ima jos nesto izmedju nas, jer je to po saobracajnim propisima nemoguce, kad ono pazi cuda, ide motorista izmedju, samo ne znam u kojoj on to traci ide, posto imaju samo dve i obe su zauzete sa automobilima.

Da se motoristi drze trake, i da idu iza automobila umesto sto idu izmedju njih, nista od ovoga se ne bi desavalo. Ne opravdavam ove koje skrecu bez zmigavca, ali kada vidim da se motorista drzi svoje trake dodje mi da izadjem iz auta i da mu cestitam, toliko su takvi retki u saobracaju, a to su uglavnom oni iskusni kuleri sa harleyima i slicnim motorima.

Pre par dana, ja na brankovom, ide ona traka levo koja je uvek zauzeta ovima koji idu prema gore, i ja zaglavim u nju, dajem zmigavac da idem u desnu traku da se izvucem iz guzve, gledam mrtvi ugao nema nista, samo sto nisam krenuo da se ubacim jer moram da se cimnem brzo da mi ne dodje ovaj sto ide iza  u traci do mene, kad eto ti ga motor ide po liniji izmedju dve trake. Da sam krenuo sekundu ranije ko zna sta bi sada bilo sa njim?

Takvih slucajeva mi se desilo mali milion u mojoj relativno kratkoj vozackoj karijeri i uvek motorista koji ide po liniji, ja ne znam dal oni misle da je to traka il sta? :)
« Poslednja izmena: Jun 27, 2008, 02:54:04 pre podne lksndr »

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #83 poslato: Jun 27, 2008, 03:06:01 pre podne »
Ma ljudi su stoka,treba polomiti i njih i auto da im to vise ne pada na pamet...

A kada ce motoristi  shvatiti da u saobracaju postoje trake?
Lik prolazi izmedju mene i lika koji ide paralelno samnom? Kako je to moguce, ne postoje tri trake, postoje samo dve, a nas troje ide paralelno?
Ja kada vidim nekoga pored sebe u traci, naravno da necu pomisliti da mozda ima jos nesto izmedju nas, jer je to po saobracajnim propisima nemoguce, kad ono pazi cuda, ide motorista izmedju, samo ne znam u kojoj on to traci ide, posto imaju samo dve i obe su zauzete sa automobilima.

Da se motoristi drze trake, i da idu iza automobila umesto sto idu izmedju njih, nista od ovoga se ne bi desavalo. Ne opravdavam ove koje skrecu bez zmigavca, ali kada vidim da se motorista drzi svoje trake dodje mi da izadjem iz auta i da mu cestitam, toliko su takvi retki u saobracaju, a to su uglavnom oni iskusni kuleri sa harleyima i slicnim motorima.

Pre par dana, ja na brankovom, ide ona traka levo koja je uvek zauzeta ovima koji idu prema gore, i ja zaglavim u nju, dajem zmigavac da idem u desnu traku da se izvucem iz guzve, gledam mrtvi ugao nema nista, samo sto nisam krenuo da se ubacim jer moram da se cimnem brzo da mi ne dodje ovaj sto ide iza  u traci do mene, kad eto ti ga motor ide po liniji izmedju dve trake. Da sam krenuo sekundu ranije ko zna sta bi sada bilo sa njim?

Takvih slucajeva mi se desilo mali milion u mojoj relativno kratkoj vozackoj karijeri i uvek motorista koji ide po liniji, ja ne znam dal oni misle da je to traka il sta? :)


Sledeci put cimni, pa gledaj da sletis u reku...pa se pitaj sta ova ptica misli, dal' je ovo traka ili sta.......iskusni kuleru    >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
« Poslednja izmena: Jun 27, 2008, 03:11:51 pre podne The_Bulldog »

Van mreže TERZO MIRSAD

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 250
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #84 poslato: Jun 27, 2008, 09:55:26 pre podne »
ljudi i ja sam jednom pao sa motora nema sanse da me neko vise nagovori da sjednem da vozim i pao sam u sred priprema za svjetsko 2000 godine umalo da propadnu pripreme

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #85 poslato: Jun 27, 2008, 12:29:24 posle podne »
Iksndr,slazem se sa tobom da mnogi voze motore a neznaju ili nece da postuju propise,ja licno vozio sam motore preko deset godina,ustvari mogao bih reci da sam skoro odrastao na njima,imao sam par nesreca(nista strasno)i moram priznati da su bile izazvane mojom krivicom,sobzirom da sam po vokaciji motorista (iako ih vise nevozim)ljuti me to sto u ovoj zemlji svi optuzuju motoriste za sve ,istina je drugcija,dosta vozaca se namerno zalece na motoriste i nece da ih propusti,vecina motorista stvarno pazi na propise i postuje pravila ali ima onaj manji broj uglavnom klinci,koji misle da su brzi i jaci od cetvorotockasa,e tu je problem.S obzirom da vozim velika kola podrazumeva se da imam dosta mrtvih uglova a na brankovom mostu klinci na skuterima prolecu kao muve bez glave(ako skuter mozemo nazvati motorom po izgledu i kubikazi vise podseca na fen za kosu)Skoro svaki dan izbegnem nekog,pa reci ti meni gde je logika da ja pazim na njega a on da nepazi na sebe.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #86 poslato: Jun 27, 2008, 12:38:18 posle podne »
Video sam slike...pitam bez veze. Koji su ti ovo izduvi??? Glomazno izgledaju. Jesi promenio gumu?  :P

Leo Vinci...ma, sto izgledaju manje vise-nego sto im je zvuk  ;)

Treba da radim servis ovh dana, pa ce pasti i zamena zadnje gume...uparicu je sa prednjom-Dunlop Qualifier RR...a u sledecoj turi cu probati da nadjem pirelli diablo super corsa pro...

A sto se tice vozaca, sta da vam kazem kad zamalo danas na autoputu da me zavali pandur sa 307-icom...prelazi iz srednje u levu bez zmigavca...
Naje... sam mu se ..... i samo sam cekao da mi nesto kaze, pa da zaustavim ceo saobracaj na Gazeli  >:( >:( >:(    bio je fin, pa mi se izvinjavao...ali, sta bi mi to vredelo da sam pao  ???

Nije mi krivo kada neko padne svojom greskom, jbg desava se...al' kad zbog majmuna strada neko ...ufff, ne smem ni da razmisljam o tome

Ja sam skoro uzeo Metzeler Spotec M3, zadovoljan sam gumama, ali Diablo je guma bez premca. Čuo sam da par može da se uzme za 350 Evra, ja sam toliko platio Metzelera, da sam znao ne bih razmisljao! Odakle si ti?

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #87 poslato: Jun 27, 2008, 12:56:24 posle podne »
I ja sam cuo dosta pohvala za Metzeler...kada odem na njihov sajt, oni mi za moj motor predlazu prvo Racetec K3, pa onda bas taj M3....ali pirelli merkam  ;)

Dunlop sam vozio na trkama, pa sam malo vezan za njih-znam kako mi je glavu cuvala...mada ova prednja Qualifier RR popusta dok se bas ne zgreje...a zagreje mi se tek posle 2-3 kruga masiranja iza Avale...onda mozes da mislis kako mi je po gradu, kada treba da skoknem negde...

Iz Bgd-a sam..

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #88 poslato: Jun 27, 2008, 01:14:05 posle podne »
Čuo sam za Dunlop da drži odlično, ali tek kad se dobro ugreje. Nema gume koja neće pustiti u jebenom gradu!

Mislim da bi trebali da malo povučemo ručnu, što se grada tiče...na svakoj raskrsnici, skveru pesak, voda...linije i pešački klizaju kao ludi...drugaricu mi oborio neki vojak mentol sa Mitsubisijem, devojka stala na crveno, srećom nije joj apsolutno ništa...druga mi je na Nbgd oborio ponovo vojni džip, prošavši na crveno, momku otkazuju organi, sinoć su mi javili da je momak gotov, onda Malešević, pa ovaj momak u 29. Novembra... Ne znam koji je ovo ku... kao da hoće da nas poubijaju! Dok ovi pričaju o tri trake i ostalim budalaštinama...  >:(

Jel ideš možda sutra u Planu? Možemo da se vidimo ako si tamo?!

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #89 poslato: Jun 27, 2008, 02:11:55 posle podne »
Ja  vozim relativno kratko i mogu vam reci da ima krivice i s jedne i s druge strane, sve zavisi kakav je VO za volanom s  drug estrane..  ;D
« Poslednja izmena: Jun 27, 2008, 06:16:49 posle podne sasacg »