Septembar 27, 2024, 05:21:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Motori ! !!  (Pročitano 155056 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #90 poslato: Jun 27, 2008, 02:21:26 posle podne »
Ko lutka je! Kad si uzeo ovaj motor?

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #91 poslato: Jun 27, 2008, 02:34:28 posle podne »
Zimus.. Iz Verone..
Honda CBR 600 RR 2003..
Al znam ja da  ti to vec znas sta je Remetik
Evo jos par slika cu da bacim.

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #92 poslato: Jun 27, 2008, 03:00:58 posle podne »
Evo jos malo za  Remetika !!!
« Poslednja izmena: Jun 27, 2008, 06:14:19 posle podne sasacg »

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #93 poslato: Jun 27, 2008, 03:21:55 posle podne »
Extra! Stvarno je stanje vrhunsko! Jel na prodaju?  ::)

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #94 poslato: Jun 27, 2008, 03:26:22 posle podne »
ne ne :) Bas zato sto je extra stanje... Sredjivao i sve utegao moj ujak koji je vise nego vrstan majstor i znalac al  nece to radi kaze nema vremena
Covek bi mogao da uzme brdo kesa ...
« Poslednja izmena: Jun 27, 2008, 03:29:30 posle podne Djolex »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #95 poslato: Jun 27, 2008, 06:17:32 posle podne »
Sledeci put smanji slike...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže lksndr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Re: Motori ! !!
« Odgovor #96 poslato: Jun 27, 2008, 06:39:30 posle podne »
Iksndr,slazem se sa tobom da mnogi voze motore a neznaju ili nece da postuju propise,ja licno vozio sam motore preko deset godina,ustvari mogao bih reci da sam skoro odrastao na njima,imao sam par nesreca(nista strasno)i moram priznati da su bile izazvane mojom krivicom,sobzirom da sam po vokaciji motorista (iako ih vise nevozim)ljuti me to sto u ovoj zemlji svi optuzuju motoriste za sve ,istina je drugcija,dosta vozaca se namerno zalece na motoriste i nece da ih propusti,vecina motorista stvarno pazi na propise i postuje pravila ali ima onaj manji broj uglavnom klinci,koji misle da su brzi i jaci od cetvorotockasa,e tu je problem.S obzirom da vozim velika kola podrazumeva se da imam dosta mrtvih uglova a na brankovom mostu klinci na skuterima prolecu kao muve bez glave(ako skuter mozemo nazvati motorom po izgledu i kubikazi vise podseca na fen za kosu)Skoro svaki dan izbegnem nekog,pa reci ti meni gde je logika da ja pazim na njega a on da nepazi na sebe.

Nisam nigde ni rekao da je krivica samo na jednoj strani, to je jednostavno nemoguce, nego se ovde krivica pocela svaljivati samo na vozace cetverotockasa, pa sam osetio potrebu da reagujem.
Znam i ja za dosta slucajeva kada je neko prosao kroz crveno, a motorista vec krenuo. Zna biti gadno, bas je momak poginuo kod yubc-a pre nedelju dana. Opet sto mi je bilo veoma cudno, pokojnik je uspeo da izvrne juga na krov koliko ga je udario  :-\
Da je isao prpisanom brzinom, verovatno bi uspeo da zakoci, ili ishod ne bi bio fatalan. Naravno da ne krivim pokojnika, kriv je ovaj sto je alkoholisan prosao kroz crveno, ali ako se sam ne cuvas ... Znamo svi koliko ima budala, nevezano za to sta voze ...
O vozacima cetvorotockasa takodje nemam neko lepo misljenje, ali trudim se da propustim drugoga kad god mogu, i u velikoj vecini slucajeva i drugi ucesnici ispostuju mene ...

Meni je sestra mogla poginuti npr, jer se toliko upalsila kad je motor prosao pored nje, a imala je otvoren prozor, da je instinktivno pobegla skroz u traku za suprotan smer i zamalo da se sudari sa nadolazecim autom. Za nekoga ko tek pocinje da vozi, mozete misliti kakva je to trauma bila ... Ja sam sedeo na suvozacevom mestu, ali nisam joj rekao da je kriv motorista, vec da je kriva ona, koja je izgubila kontrolu. Dakle daleko od toga da budem neobjektivan i samo na jednoj strani, uvek se trudim da sagledam stvari iz vise uglova.

Paznja je mozda dosadna, ali ipak veoma korisna stvar.

Pored svega toga, uopste ne sumnjam da cu nastavim li ziveti u Dzona Kenedija nabaviti zolju ili bazuku kroz jedno 5 godina i 20 neprospavanih noci i srokati prvoga koji se usudi da mi prozuji kroz ulicu.
Sta rade ti ljudi kako sa motorima tako i sa kolima kada svet pokusava da spava to je zasta za svaku osudu.

Ja ne znam od kad se to podrazumeva da ko god kupi zujalicu ili brzo auto odmah dobije status dorog vozaca pa da moze da przi iste kolko god mu padne na pamet ...

Aj da ne budem skroz offtopic, mene privlace oni polu kros - polu zujalica motori, samo ne znam kako se oni zovu, pa ne mogu da nadjem sliku na google ...

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #97 poslato: Jun 27, 2008, 11:59:29 posle podne »
Čuo sam za Dunlop da drži odlično, ali tek kad se dobro ugreje. Nema gume koja neće pustiti u jebenom gradu!

Mislim da bi trebali da malo povučemo ručnu, što se grada tiče...na svakoj raskrsnici, skveru pesak, voda...linije i pešački klizaju kao ludi...drugaricu mi oborio neki vojak mentol sa Mitsubisijem, devojka stala na crveno, srećom nije joj apsolutno ništa...druga mi je na Nbgd oborio ponovo vojni džip, prošavši na crveno, momku otkazuju organi, sinoć su mi javili da je momak gotov, onda Malešević, pa ovaj momak u 29. Novembra... Ne znam koji je ovo ku... kao da hoće da nas poubijaju! Dok ovi pričaju o tri trake i ostalim budalaštinama...  >:(

Jel ideš možda sutra u Planu? Možemo da se vidimo ako si tamo?!

Ma, kroz grad ga i ne przim nesto...ima milion ovih "przaca"...kad ih vidim kako zavuku gas od semafora do semafora, svi misle da su baje-a onda kad dodje raskrnica, umesto da ga obori on ga kao po ledu...
Mislim, nije da ne volim da ga slozim po nekad  ::)    Volim kad izadjem van grada po autoputu da ga przim, iza Avale sam relativno cesto....i verovatno cu otici ovog leta do neke staze da se izduvam-Grobnik ili sl...

Ne idem za Planu, tj. generalno ne idem na ta okupljanja...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Hej!
« Odgovor #98 poslato: Jun 28, 2008, 02:47:06 pre podne »
Ta deonica je stvarno jako lepa,nisam je vozio jedno mesec dana,mozda u nedelju navratim. A smekera sto voze samo pravo ima gomila! Ulazi lik u kafic i kaze da je vozio Avalu i da ga je kidao,da ga adrenalin razara. Ja pogledam zadnju gumu kad sam krenuo...tuga,toliko je bilo jadno da me je bilo sramo da ga pitam bilo sta!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #99 poslato: Jun 28, 2008, 11:55:34 pre podne »
Ta deonica je stvarno jako lepa,nisam je vozio jedno mesec dana,mozda u nedelju navratim. A smekera sto voze samo pravo ima gomila! Ulazi lik u kafic i kaze da je vozio Avalu i da ga je kidao,da ga adrenalin razara. Ja pogledam zadnju gumu kad sam krenuo...tuga,toliko je bilo jadno da me je bilo sramo da ga pitam bilo sta!

Da, da...ribarskih prica ima koliko hoces...ali, guma ne laze  ;)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Hej!
« Odgovor #100 poslato: Jun 28, 2008, 03:39:17 posle podne »
Sad sam prosao tim putem,evo me u Smederevskoj Palanci,krenuli u Planu. Bice neka slika kad se vratim! ;)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #101 poslato: Jun 28, 2008, 08:53:55 posle podne »
Drzi se Daco, uz tebe smo....

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
R1 2009
« Odgovor #102 poslato: Jun 29, 2008, 12:20:22 pre podne »
Evo nekih slika sa web-a kako bi mogla da izgleda nova Yamaha R1

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #103 poslato: Jun 29, 2008, 12:24:17 pre podne »
I moj favorit...ako ovako bude izgledala, nece me trebati mnogo ubedjivati da je kupim

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #104 poslato: Jun 29, 2008, 12:25:57 pre podne »
i jos neka varijanta...