Septembar 23, 2024, 06:15:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Finkelstein: Nije vrijeme za Cro Copovu i Fedorovu borbu  (Pročitano 1713 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Finkelstein: Nije vrijeme za Cro Copovu i Fedorovu borbu
« poslato: April 09, 2008, 01:44:02 pre podne »
Menadžer Fedora Emelianenka i predsjednik ruske organizacije M-1 Vadim Finkelstein dao je intervju za korejski MMA portal mfight.co.kr. Prenosimo najzanimljivije dijelove intervjua.

Kakva je situacija s Fedorom? Je li free agent?
- Fedor je istovremano i free agent i član M-1 Russia. U potpunosti smo se razišli s Amerikancima iz Siebling Entertainmenta.

Koji je razlog prekida suradnje s Amerikancima?
- Različita mišljenja, naš način vođenja poslova je bitno drukčiji od njihovog.

Možete li objasniti Fedorov status u M-1?
- Ja sam predsjednik M-1 i Fedorov menadžer još od 2002. godine. Fedor ima ugovor s M-1, a Siebling i Amerikanci bili su partneri koje smo mi pozvali da sudjeluju u projektu M-1 Global. No s njima smo se razišli. Ali M-1 je i dalje tu, Fedor jest M-1 i njegov je ambasador već 8 godina. Projekt M-1 Global je trenutno zamrznut zbog prekida suranje s Sieblingom. No zato planiramo suradnju s novim potencijalnim partnerima iz SAD-a i Japana.

Trenutno pregovarate s više organizacija?
- Primili smo velik broj ponuda za Fedora. Naš cilj je da se Fedor bori s najboljima, bez obzira iz koje organizacije oni bili. Želimo suprotstavljati borce iz različitih organizacija, kako to rade u boksu. M-1 želi biti organizacija koja će okupljati sve borce, mi smo otvorena organizacija. Fedor ima ugovor s M-1, ali je free agent. Ne bori se ekskluzivno za nas. Možemo surađivati s drugim organizacijama i organizirati vrhunske borbe.

Cro Cop je nedavno izjavio da želi borbu s Fedorom na Staru Godinu?
- Mislim da sad nije dobro vrijeme za tu borbu. Cro Cop mora povratiti staru formu nakon dva uzastopna poraza u UFC-u, tek onda će moći u ring s Fedorom. Ali ukoliko Mirko toliko želi tu borbu, možemo to organizirati u svakom trenutku.
Puno boraca je izazvalo Fedora, ali iskreno ne znam koliko bi većina tih borbi imala smisla. Semmy Schilt, najbolji kickboksač svijeta, izgubio je od Fedora 2002. i otad praktički i nije nastupao u MMA borbama. Da do te borbe dođe mislim da bi brzo završila.

Glasine o borbi s Randyjem Coutureom?
- On bi bio najbolji protivnik za Fedora. Sličnog su stila i vještine. No do te borbe zasad ne može doći jer Couture ima ugovor s UFC-jem. Ali kad ugovor istekne, sve je moguće. Fedor također priželjkuje tu borbu.

Dana White ne misli da je Fedor najbolji?
- White je predsjednik najveće američke MMA organizacije (UFC op.a.), koja tvrdi da ima sve najbolje borce. Da sam na njegovom mjestu vjerojatno bih i ja izjavljivao isto.

Izvor: www.profightstore.com
« Poslednja izmena: April 09, 2008, 01:45:58 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Finkelstein: Nije vrijeme za Cro Copovu i Fedorovu borbu
« Odgovor #1 poslato: April 09, 2008, 05:39:08 posle podne »
Na  zapadu,al i na istoku nista novo. ;offtopic; ;offtopic; 'horse'
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Finkelstein: Nije vrijeme za Cro Copovu i Fedorovu borbu
« Odgovor #2 poslato: April 09, 2008, 10:53:48 posle podne »
mislim da je fedor imao najvise ilukavstva i pameti od bilo koga stoo se tice preida i borbi, znao je tempirat borbe kad  njemu odgovaraju i znao je razvuc protivnika s cekanjem da ispadne iz top forme pa onda nakon toga prihvati borbu...  no to neumanjuje njega kao borca on je i dalje No1. ;smoke; ;ohoooo;