Septembar 20, 2024, 12:31:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?  (Pročitano 4569 puta)

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« poslato: Mart 20, 2008, 06:13:11 posle podne »
Kako da radim trening odrzavanja forme , da treniram samo da se definicija povecava , da se nesmanjuje obim misica , velicina , da neide ni gore ni dole da ostane sve isto samo definisanije  :flip:
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #1 poslato: Mart 20, 2008, 08:06:59 posle podne »
Pa ti kad si na definiciji, ne smanjujes misice nego skidas mast i salo, a misici ostaju oni sa mase. Nisi je dzaba radio da se smanjis posle definicije opet. Ako si zadovoljan sad velicinom misica, cepaj definiciju, sarezi se do koske, ne boj se za misice. Nece ti ih niko ponijet'...
Samo skola i teretana...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #2 poslato: Mart 20, 2008, 10:57:32 posle podne »
Kako da radim trening odrzavanja forme , da treniram samo da se definicija povecava , da se nesmanjuje obim misica , velicina , da neide ni gore ni dole da ostane sve isto samo definisanije  :flip:

A kako se ti to definišeš a forma se održava?Koja forma?
Nije tebi baš jasno šta hoćeš...tj. znaš ti šta bi nego ne znaš da to ne ide kako si zamislio...

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2008, 11:20:01 posle podne »
Evo ocu da se odrzavam nista vise , samo da se odrzavam , da nerastem , da neopadam , jeli sada jasno  :icon_biggrin:
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2008, 11:21:22 posle podne »
Evo ocu da se odrzavam nista vise , samo da se odrzavam , da nerastem , da neopadam , jeli sada jasno  :icon_biggrin:
Ja mislim da je to nemoguce! :D

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2008, 11:52:26 posle podne »
Evo ocu da se odrzavam nista vise , samo da se odrzavam , da nerastem , da neopadam , jeli sada jasno  :icon_biggrin:

Tebi su izgleda svi oni komentari za tvoje slike udarili malo u glavu...pogotovo Binaisov...i sad ti kao ne bi da budeš "ogroman"...
Nisi ti baš dotle došao...
Mlad si,shvatićeš vremenom šta sve možeš sa svojim telom...

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2008, 07:54:38 pre podne »
Ja nikad nisam ni trenirao da budem ogroman , nego da malo popravim svoje tijelo radi sminke , ono manekenski razumijes , nisam bilder niti mi je cilj da budem to , da se bavim buildingom , da mi je zelja bila da budem ogroman lupao bi se suplementima ... Treniram da kad me svi vide kazu super , a ne neki super , neki fuj , razumijes , posto 80% cura nevoli bildere sa rukama 50CM ledjima 2metra , itd itd npr ko Pedja , 5i , 10i...
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2008, 09:13:49 pre podne »
Ja nikad nisam ni trenirao da budem ogroman , nego da malo popravim svoje tijelo radi sminke , ono manekenski razumijes , nisam bilder niti mi je cilj da budem to , da se bavim buildingom , da mi je zelja bila da budem ogroman lupao bi se suplementima ... Treniram da kad me svi vide kazu super , a ne neki super , neki fuj , razumijes , posto 80% cura nevoli bildere sa rukama 50CM ledjima 2metra , itd itd npr ko Pedja , 5i , 10i...
Sta lupas ti bre!?

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2008, 10:03:09 pre podne »
neke generalne smernice:

Da bi radio to odrzavanje, morasces konstantno da meris obime (rsvake dve nedelje recimo, uku nogu stomak vrat znaci na 10 mesta izmeri obime i zapisi datum), takodje izmeri broj kg... Zatim, sve zavisi od hrane i treninga... Mislim da ti je dva puta nedeljno trening celog tela dovoljan, tu izvezbas sve misicne partije posteno. O od hrane (kad sta i koliko jedes) zavisi da li ces dobijati ili gubiti na kilazi i obimima... dakle, ako primetis da se obimi oko struka povecaju znacajno, ili da vaga kaze 4 kg gore, vreme je da skratis hranu (i obrnuto, ako vaga ode dole znacajno i smanje se obimi, pojacaj hranu)

to ti je generalno, za detalje se neam vremena...
A je li ti vidis da decko ima 18 godina!?

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2008, 10:03:30 pre podne »
Ja nikad nisam ni trenirao da budem ogroman , nego da malo popravim svoje tijelo radi sminke , ono manekenski razumijes , nisam bilder niti mi je cilj da budem to , da se bavim buildingom , da mi je zelja bila da budem ogroman lupao bi se suplementima ... Treniram da kad me svi vide kazu super , a ne neki super , neki fuj , razumijes , posto 80% cura nevoli bildere sa rukama 50CM ledjima 2metra , itd itd npr ko Pedja , 5i , 10i...
da li i ti razumes sta si hteo da kazes,majke ti


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Raka Nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #10 poslato: Mart 21, 2008, 10:24:13 pre podne »
Ja nikad nisam ni trenirao da budem ogroman , nego da malo popravim svoje tijelo radi sminke , ono manekenski razumijes , nisam bilder niti mi je cilj da budem to , da se bavim buildingom , da mi je zelja bila da budem ogroman lupao bi se suplementima ... Treniram da kad me svi vide kazu super , a ne neki super , neki fuj , razumijes , posto 80% cura nevoli bildere sa rukama 50CM ledjima 2metra , itd itd npr ko Pedja , 5i , 10i...
KO TO KAZE DA 80% CURA NE VOLI 50 CM OBIM RUKE?TO NEVOLE ONE STREBERCICE KOJE SU KAO FINE (MADA I ONE TO VOLE NEGO NECE DA PRIZNAJU),OVE OSTALE(MALO BOLJE RIBE)OBOZAVAJU KRUPNE MOMKE.

Van mreže Raka Nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #11 poslato: Mart 21, 2008, 10:30:23 pre podne »
Veruj mi ribe to obozavaju.Imam drugarice i sve vole onako snaznije momke.

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #12 poslato: Mart 21, 2008, 10:38:31 pre podne »
hahah... smijesno zaista... sto te boli uvo sto misle djevojke molim te, ko njih sisa u zivotu... imaj cilj koji se tebi licno svidja, bio on roni koleman ili neko drugi... kad ostvaris taj cilj, bices srecan sa svojim izgledom a koja ce te takvog pogledat' super, a koja nece... ko joj j**e mater...

Uostalom, moje je misljenje ako se oslonis samo na gradju i mislis "e sad je moj svijet", ne ocekuj avione od djevojaka... ne ide to bas tako... obrni okreni, bez mozga nista... gradja je samo jedan dodatak fini. eto tako
Samo skola i teretana...

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #13 poslato: Mart 21, 2008, 10:44:16 pre podne »
Boze, ne mogu da verujem...

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #14 poslato: Mart 21, 2008, 12:33:53 posle podne »
Ja treniram zato sto to volim zato sto mi je uslo pod kozu , zato sto volim da drzim do sebe , volim sportove , redovno plivam , vozim biciklo, idem u teretanu cisto da budem jak zdrav i da dobro izgledam , e sad ja sam postigao sta sam htio i nezelim vise da se nabildavam i zbijam , da rastem jer meni se svidja ovako kakav jesam , radim na trbusnim ocu njih da maximalno izvucem i izrazim ostali djelovi su mi dobri i necu vise , zato me zanima taj program ODRZAVANJA , i neka mi neko napise kako se to radi , negovorim da sam RONIE pa da necu vise nego meni se svidja ova sad forma i necu dalje zato sto mi se nesvidja i CAO !

Moze li mi neko napisati trening odrzavanja vise  :lol:
GO HARD , OR GO HOME !!!