Jun 24, 2024, 03:46:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.215 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?  (Pročitano 31002 puta)

Van mreže Lee Dragon

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #15 poslato: Mart 20, 2008, 02:22:47 posle podne »
Ne , BSN.u je marketing dobar nije mi bas vrhunski

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #16 poslato: Mart 20, 2008, 02:24:49 posle podne »
a reci vi meni a sto bi to valjalo da odma pocne s suplementima covjeka nije ufatila ni prva upala vi ga savjetujete da odma baca pare na suplemente , znate dobro kako se prvo godinu treninga fino napreduje al ne bitno vi ste vrhunski bodybilderi ja znam kako sam ja isao i meni je odgovaralo to je bio moj savjet nisam lupao nego je meni tako bilo najbolje meni je svejedno uzmi AAS odma ako hoces to je bilo samo moje misljenje

Zato sto nema razloga da ne pocne.Nece mu bubrezi otpasti jbt,o cemu pricas...dodaci ishrani ko dodaci ishrani.Ko
da pricas o otrovu...

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #17 poslato: Mart 20, 2008, 02:24:57 posle podne »
a reci vi meni a sto bi to valjalo da odma pocne s suplementima covjeka nije ufatila ni prva upala vi ga savjetujete da odma baca pare na suplemente , znate dobro kako se prvo godinu treninga fino napreduje al ne bitno vi ste vrhunski bodybilderi ja znam kako sam ja isao i meni je odgovaralo to je bio moj savjet nisam lupao nego je meni tako bilo najbolje meni je svejedno uzmi AAS odma ako hoces to je bilo samo moje misljenje

A sto da ceka???Pa nisu suplementi carobni napici,da moze da se nagruva od njih na brzinu,to su samo dodaci ishrani koji olaksavaju postizanje cilja...

jbt...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lee Dragon

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #18 poslato: Mart 20, 2008, 02:35:25 posle podne »
ok je sve to , naravno da su to dodatci ishrani slazem se al kazem meni je bolje bilo kad sam tek poceo isao sam prirodno , kad sam osjetio da je malo zapelo da ne moze bas kao prije , uzeo sam suplemente , pa poslije izvjesnog vremena aas , i onda se nesto desilo tragicno pa sam morao sve iz pocetka al to je nebitno , ja sam samo iznjeo svoje misljenje oko toga jer je meni ok bilo na taj nacin a on kako hoce naravno da mu nece nista biti ali dobro znas zbog cega on trazi te suplemetne i sta ce mu slijedece pitanje biti samo ne u ovoj rubrici

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #19 poslato: Mart 20, 2008, 09:45:31 posle podne »
ok je sve to , naravno da su to dodatci ishrani slazem se al kazem meni je bolje bilo kad sam tek poceo isao sam prirodno , kad sam osjetio da je malo zapelo da ne moze bas kao prije , uzeo sam suplemente , pa poslije izvjesnog vremena aas , i onda se nesto desilo tragicno pa sam morao sve iz pocetka al to je nebitno , ja sam samo iznjeo svoje misljenje oko toga jer je meni ok bilo na taj nacin a on kako hoce naravno da mu nece nista biti ali dobro znas zbog cega on trazi te suplemetne i sta ce mu slijedece pitanje biti samo ne u ovoj rubrici

Kada sam danas otisao u prodavnicu suplemenata, posto sam ih pitao sta je najbolje za pocetnike covek mi je rekao da mi je Elite whey 80% previse jak i da treba da uzmem tamo neki mega mass od 20% proteina. Ipak on covek tamo radi ima iskustva u tome pa mu verujem. Sta mi vi predlazete?
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #20 poslato: Mart 20, 2008, 09:49:17 posle podne »
NE VEERUJ!!!!!!Mani se tih super ultra mega giga hyper volume sranja i uzmi nesto normalno ako uzimas...

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #21 poslato: Mart 20, 2008, 09:49:53 posle podne »
ok je sve to , naravno da su to dodatci ishrani slazem se al kazem meni je bolje bilo kad sam tek poceo isao sam prirodno , kad sam osjetio da je malo zapelo da ne moze bas kao prije , uzeo sam suplemente , pa poslije izvjesnog vremena aas , i onda se nesto desilo tragicno pa sam morao sve iz pocetka al to je nebitno , ja sam samo iznjeo svoje misljenje oko toga jer je meni ok bilo na taj nacin a on kako hoce naravno da mu nece nista biti ali dobro znas zbog cega on trazi te suplemetne i sta ce mu slijedece pitanje biti samo ne u ovoj rubrici

Kada sam danas otisao u prodavnicu suplemenata, posto sam ih pitao sta je najbolje za pocetnike covek mi je rekao da mi je Elite whey 80% previse jak i da treba da uzmem tamo neki mega mass od 20% proteina. Ipak on covek tamo radi ima iskustva u tome pa mu verujem. Sta mi vi predlazete?

Hoce da ti proda smece,kratko i jasno...Oteraj ga u pm i uzmi taj elite i u njega stavi jos 3 kg dekstroze,tako ces dobiti taj isti gejner za manje para i vise kvalitetnih proteina...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lee Dragon

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #22 poslato: Mart 20, 2008, 10:10:34 posle podne »
to ti je on preporucio sigurno zato sto mu to najslabije ide pa hoce da se rijesi toga da ti uvali takvi su ti ljudi u tim shopovima

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #23 poslato: Mart 20, 2008, 10:17:55 posle podne »
To je bilo ono od 0.5 kg u kesici od Al. I kostalo je  valjda 600-900 din.
« Poslednja izmena: Mart 20, 2008, 11:15:08 posle podne duh »
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #24 poslato: Mart 20, 2008, 11:36:05 posle podne »
Slusaj iskusnije....apsolutno whey i dekstrozu  hotkithcen

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #25 poslato: Mart 21, 2008, 12:05:04 pre podne »
a reci vi meni a sto bi to valjalo da odma pocne s suplementima covjeka nije ufatila ni prva upala vi ga savjetujete da odma baca pare na suplemente , znate dobro kako se prvo godinu treninga fino napreduje al ne bitno vi ste vrhunski bodybilderi ja znam kako sam ja isao i meni je odgovaralo to je bio moj savjet nisam lupao nego je meni tako bilo najbolje meni je svejedno uzmi AAS odma ako hoces to je bilo samo moje misljenje

A kako znaš da ne bi možda bio duplo bolji da si krenuo sa suplementima od početka...a možda i troduplo...a možda i...džabe,ništa ti sad ne vredi... 'goodboy'

Van mreže Lee Dragon

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #26 poslato: Mart 21, 2008, 12:22:50 pre podne »
sve postepeno to kod mene ide prvo malo skontas kako sta , kakvi su ti treninzi sve da uskladis kako treba, a ne bu u teretanu ko tele ne znas nista, a u ruci ti vec tamo neki whey il sta ja znam vec

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #27 poslato: Mart 21, 2008, 12:29:29 pre podne »
Naravno,ima istine...šalim se ja malo...

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #28 poslato: Mart 21, 2008, 12:38:59 pre podne »
Ako od pocetka ne ukljucis proteine u ishranu, a treniras ucinices telu medvedju uslugu....Na svakom treningu ces razgradjivati misice, a neces mu dati dovoljno gradivnog materijala.. To je isto kao da gradis kucu, a kazes majstorima nemoj te mi odmah dovesti sve cigle, nego cu ja prvo malo da gradim, pa kad to potrosim malo cu gledati, proucavati, pa cu vam reci da mi dovezet drugu turu. Al' nemojte ni tad sve da mi dovezete..Opet dajte malo, pa cu vas ja zvati...A kuca mogla biti odavno sagradjena....

Van mreže Lee Dragon

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #29 poslato: Mart 21, 2008, 01:10:11 pre podne »
niko ne gradi prijatelju kucu bez plana gdje ce ona biti i kako ce izgledati tako ti je i ovde , ustvari opet ja pisem nesto moje misljenje ne morate odgovarati na njega nego samo savjetujte covjeka