Jul 02, 2024, 06:32:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Tatsuya Mizuno protiv Cro Copa!  (Pročitano 1463 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Tatsuya Mizuno protiv Cro Copa!
« poslato: Mart 10, 2008, 11:50:38 posle podne »
Reklo bi se da je konacno Cro Cop-u pronadjen protivnik.

Nakon otkazivanja Yoshihiroa Nakaoa navodno je cak 5 boraca u proteklih nekoliko dana kontaktirano i niko od njih nije prihvatio borbu sa najboljim hrvatskim borcem... Cak je u jednom trenutku celni covjek DREAM-a Keiichi Sasahara javno porucio:

"Ukoliko je netko zainteresiran za borbu, javite mi!"

Ipak cini se da je spas donio japanac Tatsuya Mizuno, sto je i Mirko potvrdio na svom blogu:

"Iako sam ranije najavio Yoshihiro Nakaoa kao mog prvog protivnika u DREAM-u, borba sa njim se nece desiti. Nijesam upoznat sa razlozima toga i necu ih ni traziti. Najvazanije je da cu se boriti u subotu i da je moj protivnik Tatsuya Mizuno. Imam vrlo malo informacija o njemu tako da cu samo poci tamo i boriti se!"

26-godisnji Mizuno (185 cm, 97 kg) iza sebe ima 5 borbi, u kojima je upisao 3 pobjede i 2 poraza. Sve borbe je odradio na japanskim Pancrase turnirima.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Tatsuya Mizuno protiv Cro Copa!
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2008, 08:29:32 pre podne »
mislim da je ovo malo neprofesionalno kad neznas s kim se boris do zadnjeg trena, ali isto hrabro od japanca da se upusti u borbu s mirkom relativno nespreman (mislim).
s druge strane iako je protivnik nepoznat i vjerojatno klasa nize od mirka mislim da ce biti pomalo nezgodan jer mirko nezna nacin njegove borbe...
sve u svemu bit ce zanimljivo pogledat kako se snalazi s nepoznatim borcima....

Spartak

  • Gost
Odg: Tatsuya Mizuno protiv Cro Copa!
« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2008, 10:09:32 pre podne »
tacno tako, zeznuto je kad neznas kako ti se protivnik bori pa makar bio i za 3klase bolji,neznas sto da ocekujes.mada siguran sam da je odgledao njegove borbe to barem nije problem.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Tatsuya Mizuno protiv Cro Copa!
« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2008, 10:39:17 pre podne »
vidit cemo bar kolika je trenutna forma mirka.. mislim da se nikad nikog nije plasio....

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Tatsuya Mizuno protiv Cro Copa!
« Odgovor #4 poslato: Mart 13, 2008, 11:47:40 pre podne »
HIGH KICK, LOW-LIFE

Cro Cop je opet kao pitbul terijer!




'Potpuno je svejedno protiv koga se Mirko u subotu bori. Spreman je pobijediti bilo koga, a tako će biti odsad nadalje. Posebno smo vježbali stand-up borbu', otkrio je Mirkov trener.

Stari trener Mirka Filipovića, s kojim je odradio neke od svojih najboljih borbi i stekao reputaciju vrhunskog udarača, posljednjih je mjeseci ponovno s poznatim Cro Copovim timom.

Obožavatelji najboljeg hrvatskog borca su povratak Marijana Žižanovića protumačili kao povratak starom načinu borbe, beskompromisnoj ofenzivi i pobjedama nakon nokauta.

Međutim, Mirko je s ekipom otputovao u Japan na meč s ne baš impresivnim domaćim borcem Tatsuyom Mizunom, a Žižanović je ostao u Zagrebu iz jednog banalnog razloga. Par sati prije polaska je shvatio da je izgubio putovnicu.

"Ne znam zašto nitko nije objasnio gospodinu Žižanoviću da se bez putovnice ne može doći do Japana. Isto tako, čudi me da on sam to nije znao", na svoj se način šalio Mirko, s kojim su put Japana krenuli menadžer Zvonimir Lučić, kondicijski trener Igor Jukić i liječnik Željko Kapulica. U Zagrebu je, uz Žižanovića, ostao i sparing-partner Dino Pokrajac.

"Nije mi drago što trener ostaje kod kuće, ali snaći ćemo se nekako. Za borbu ću se zagrijavati uz menadžera Lučića. Nikoga ne omalovažavam, pa tako ni Mizuna, ali maksimalno sam spreman i uvjeren u svoju pobjedu. A to što sam suparnika definitivno doznao tek u posljednji trenutak nemam što komentirati. Mislim da je to dio posla kojim se bavim", izjavio je Mirko za Jutarnji prije odlaska na subotnji meč.

Naš bi borac u ring trebao ući oko 11 sati po hrvatskom vremenu. Za sada se još ne zna hoće li Nova TV raditi izravni prijenos ili prikazati snimku, jasno je tek tko je apsolutni favorit.

"Potpuno je svejedno protiv koga se Mirko u subotu bori. Spreman je pobijediti bilo kojeg suparnika, a tako će biti i uoči sljedećih dvoboja. Ne sumnjam u njegov uspjeh. Tijekom pripremnog razdoblja posebnu smo pažnju posvetili stand-up borbi i distanci", zaključio je Žižanović.


Net.hr