Oktobar 05, 2024, 11:20:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.330 poruka u 18.764 tema - 20.973 članova - Poslednji član: dadabre
X3MShop banner

Autor Tema: Sta mislite?  (Pročitano 5382 puta)

Van mreže Raka Nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Sta mislite?
« poslato: Mart 17, 2008, 04:49:49 posle podne »
Sta mislite dali je za ramena bolje raditi vise ili manje ponavljanja?Ja radim 6-8 ali me bolje pogadja kad radim vise 8-12 pa se razmisljam da li da povecam broj ponavljanja?Sta mislite?Naravno u pitanju su potisci na masini,

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #1 poslato: Mart 17, 2008, 06:27:27 posle podne »
Drzi ga izmedju 8-10 ako radis masu. Meni se krecu tako ponavljanja za svaki misic i napreduje se. Polako, ali sigurno.
Samo skola i teretana...

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #2 poslato: Mart 17, 2008, 06:28:46 posle podne »
za ramena je bolje raditi veci broj ponavljanja jer mislim da nije pametno opterecitavati ramena sa tezinama koje mozes da izbacias 6-8 puta...mislim da ti je 8-12 ponavljanja sasvim dovoljno i nemoj da povecavas
Jedi Master

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #3 poslato: Mart 17, 2008, 08:25:38 posle podne »
za ramena je bolje raditi veci broj ponavljanja jer mislim da nije pametno opterecitavati ramena sa tezinama koje mozes da izbacias 6-8 puta...mislim da ti je 8-12 ponavljanja sasvim dovoljno i nemoj da povecavas

potpisujem..

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #4 poslato: Mart 17, 2008, 08:28:54 posle podne »
Meni je piramida davala dosta uspeha...1 serija 12-15 ponavljanja 2 serija 8-12 3 serija 6-8 i 4 serija 2-5,to sam radio odredjeni vremenski period i dosta mi je pomoglo u probijanju tezine...kada sam jednom uspeo da prevazidjem odredjenu kilazu posle sam menjao stalno programe od vezbi preko broja ponavljanja itd...probaj sve vidi sta ti daje najbolji rezultat i to neka ti bude vodic kroz dalji trening...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #5 poslato: Mart 17, 2008, 11:23:24 posle podne »
Meni je piramida davala dosta uspeha...1 serija 12-15 ponavljanja 2 serija 8-12 3 serija 6-8 i 4 serija 2-5,to sam radio odredjeni vremenski period i dosta mi je pomoglo u probijanju tezine...kada sam jednom uspeo da prevazidjem odredjenu kilazu posle sam menjao stalno programe od vezbi preko broja ponavljanja itd...probaj sve vidi sta ti daje najbolji rezultat i to neka ti bude vodic kroz dalji trening...
Potpuno se slazem

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #6 poslato: Mart 18, 2008, 11:39:05 posle podne »
Ispod 6 ponavljanja nema smisla raditi ako je cilj bb...Powerlifting i probijanje max tezina je druga stvar,ali za bb-ne!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #7 poslato: Mart 19, 2008, 12:01:17 pre podne »
Pa da ali moje misljenje je da pocetnici uvek shvate bb kao powerlifting,bar sam ja tako shvatio kada sam krenuo...trudio sam se da savladam sto vecu tezinu uz malo losiju formu...i davalo mi je rezultata.Ali sada posle 3-4 god treniranja radim skroz drugaciji sistem treninga...ali kao pocetnik jednostavno sam se koncentrisao da gurnem sto vise tegova na sipci ili da podignem sto vecu bucicu...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #8 poslato: Mart 19, 2008, 12:06:20 pre podne »
Pa da ali moje misljenje je da pocetnici uvek shvate bb kao powerlifting,bar sam ja tako shvatio kada sam krenuo...trudio sam se da savladam sto vecu tezinu uz malo losiju formu...i davalo mi je rezultata.Ali sada posle 3-4 god treniranja radim skroz drugaciji sistem treninga...ali kao pocetnik jednostavno sam se koncentrisao da gurnem sto vise tegova na sipci ili da podignem sto vecu bucicu...
nazalost i ovo nije tacno,jer da ga shvataju kao powerlifting prvo bi naucili tehniku dizanja ,a onda razmisljali o tezinama...oni to shvataju kao dokazivanje


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #9 poslato: Mart 19, 2008, 12:12:52 pre podne »
Hteo sam da kazem da u smislu da se vise osvrcu na tezinu nego na tehniku...sto je i normalno na pocetku....tesko da je neko od nas prvi put usao u teretanu i odmah se zainteresovao za ishranu ili za pravilan pokret...prvo je bilo daj sto vise da podignem...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #10 poslato: Mart 19, 2008, 12:17:52 pre podne »
Hteo sam da kazem da u smislu da se vise osvrcu na tezinu nego na tehniku...sto je i normalno na pocetku....tesko da je neko od nas prvi put usao u teretanu i odmah se zainteresovao za ishranu ili za pravilan pokret...prvo je bilo daj sto vise da podignem...

Nazalost!!!Ali to ne treba da postane pravilo...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #11 poslato: Mart 19, 2008, 12:24:39 pre podne »
pa i ja mislim da ne treba...ali jeste i to je tako...znaci u prvoj godini treniranja vecina se obazire samo na dokazivanje i sto vece tezine,posle toga oni koji ostanu dosledni teretani polako pocinju da se interesuju za ishranu i za pravilno izvodjenje vezbi...jer po teretanama nailazimo na gomile ''strucnjaka'' koji savetuju mlade vezbace na ''pravi nacin''...U sustini ko bude zeleo da se bavi bb ili amaterski ili profi mislim da ce doci do pravih informacija a oni koji misle da je sve u dokazivanju i koji ne zele da prime savete ce tapkati u mestu godinama...imao sam prilike da vidim mnogo takvih primera...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #12 poslato: Mart 19, 2008, 12:45:46 pre podne »
Slazem se sa R.Igorom,ima tu istine.Da mi  je bila ova pamet sto imam danas mislim da bi bio jos bolji nego prije deset godina kada sam poceo.

Van mreže Raka Nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #13 poslato: Mart 19, 2008, 02:28:16 posle podne »
Kada sam ja krenuo u teretanu instruktor je bio profi pa me je svemu naucio, ali on vise ne radi prepodne vec samo popodne i sad kad neki pocetnik dodje da trenira prepodne meni ga je zao jer ovaj drugi instruktor nema blage veze.Decko nezna ni za sebe a kamoli za druge.

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Sta mislite?
« Odgovor #14 poslato: Mart 19, 2008, 03:06:53 posle podne »
meni je instruktor reko da je kreatin hemija cista, i da pijem dex pre treninga... ima tu jos par izjava ali mi nista ne pada na pamet trenutno..
pa vi vidite...
To the LIMIT!