Septembar 23, 2024, 10:20:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia!?  (Pročitano 2906 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia!?
« poslato: April 11, 2008, 02:28:06 pre podne »
Najbolje rankirani HW borac Fedor Emelianenko ce se boriti sa bivsim UFC sampionom Timom Sylviom 19. jula!

Ruski sampion je ovu informaciju juce potvrdio na jednom od najvecih borilackih portala - sherdog-u.

- Sylvia je dobar borac, snazan borac, bivsi UFC sampion, sto je veoma vazno. Radujem se ovom mecu kao i teskom treningu koji mi predstoji - rekao je u telefonskom intervjuu iz Rusije Fedor za Sherdog.

Iako ruski sampion nije bio opsiran u svom javljanju, najave su da ce se dogadjaj koji ce za glavni mec imati duel Fedor vs TIm odrzati se u American Airlines Center u Dallasu, bazi HDNet Fights.

Predstavnik HDNet Fights, Andrew Simon nije zelio da komentarise, ali ipak izvori govore da ce se dogadjaj prenositi preko mreze vlasnika Dallas Mavericksa Marka Cubana.

Emelianenko, 31-nogodisnji sambo borac je trpio kritike medija i navijaca da je imao niz meceva protiv ne bas vrhunskih boraca. Sylvia ce predstavljati Fedorovog najbolje rangiranog protivnika nakon Mirka "Cro Cop" Filipovica i njihovog meca prije skoro tri godine.

Siroko priznat kao najbolji HW borac na svijetu Emelianenko (27-1-0, 1 NC) je skoro oslobodjen ugovora sad vec nepostojece M-1 Global promocije.

Sylvia (24-4-0), 32 godine, upravo dolazi iz poraza predajom od Antonio Rodrigo Nogueira u okviru UFC 81. Nakon sto je prikazao odlicnu borbu pogadjajuci Big Noga gotovo kako je htio, zavrsio je kao zrtva u klasicnom povratnickom stilu Nogueire koji je trijumfovao giljotinom pocetkom trece runde njihovog meca.

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia!?
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2008, 07:43:11 pre podne »
Fala Bogu neki zanimljiv mec

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia!?
« Odgovor #2 poslato: April 11, 2008, 10:19:55 pre podne »
Ne vidim poentu ovog mecha, ali dobro, samo da vidimo fedora da se bije...

From Russia with love!
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”

Spartak

  • Gost
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia!?
« Odgovor #3 poslato: April 11, 2008, 01:23:03 posle podne »
pa to i ja kazem, sve se bije s nekim krsevima u zadnje vrijeme

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia!?
« Odgovor #4 poslato: April 11, 2008, 01:48:03 posle podne »
Ne vidim poentu ovog mecha, ali dobro, samo da vidimo fedora da se bije...
From Russia with love!

Zbog cega konkretno? Mislis da je logicnije da se bori sa UFC prvakom kojeg je 2 (3) puta tukao?

Mislim da BIG Tim nije lak zalogaj za bilo koga, sigurno da nijesam lud za njegovim stilom borbe, ali u odnosu na poslednje Fedorove potivnike itekako je ozbiljan.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia!?
« Odgovor #5 poslato: April 11, 2008, 02:56:44 posle podne »
Fedora je uvjek zanimljivo gledat  ;ohoooo; ;ohoooo;

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia!?
« Odgovor #6 poslato: April 11, 2008, 05:20:31 posle podne »
ovo ce bit  ozbiljan mec na stranu sve tim zna bit veoma zajeb...sto je pokazao protiv minotaura,arlovskog i ekipe