Septembar 23, 2024, 10:12:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: CRO COP: Sigurno mogu 4 do 5 godina biti u samom vrhu  (Pročitano 2424 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
CRO COP: Sigurno mogu 4 do 5 godina biti u samom vrhu
« poslato: April 24, 2008, 02:52:30 pre podne »
Mirko Cro Cop Filipović u trominutnom razgovoru s reporterom Nove TV otkrio plan nastupa u ovoj godini. Cro Cop se nakon povratka iz Nizozemske odlično osjeća i spreman je vratiti se na vrh svijeta. Filipović je u Nizozemskoj odradio teške pripreme s poznatim muay thai trenerom Ivanom Hyppolitom. Sparinge je radio s K-1 borcem Remyem Bonjanskim i Gilbertom Yvelom.

"Išao sam u Amsterdam upravo zbog toga da bi mogao sparirati s Remyem. Put se isplatio, sparirali smo dosta, te sam zadovoljan. S Hyppolitom sam trenirao stand up, s Bonjanskim i s Gilbertom Yyvelom sparirao. Najviše sam se koncentrirao upravo na stand up, koji je i bio razlog odlaska u Nizozemsku"- izjavio je Cro Cop za Novu TV.

Filipović bi krajem lipnja ili početkom srpnja trebao imati sljedeću borbu ovisno o organizatorima. Zasad je još nepoznat Mirkov sljedeći protivnik, ali postoji mogućnost da to bude stand up borac. U svojim planovima Mirko najavljuje i borbu za pojas DREAM-a u rujnu a nakon toga očekuju i revanš s trenutno možda najboljim mma borcem svijeta Fedorom Emelianenkom.

„Očekujem da ću biti u vrhu još barem četiri, pet godina, dobro se osjećam i treniram. Ne vjerujem da ću se boriti kao Randy Couture od 44. godine, on je ipak fenomen" – izjavljuje Mirko Filipović.

Izvor: www.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: CRO COP: Sigurno mogu 4 do 5 godina biti u samom vrhu
« Odgovor #1 poslato: April 24, 2008, 03:08:44 pre podne »
zivi bili pa vidili ti 4-5 god valjda ce se uspjet jos jednom s fedorom borit... ako pokaze dobre sljedece rezultate...

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: CRO COP: Sigurno mogu 4 do 5 godina biti u samom vrhu
« Odgovor #2 poslato: April 24, 2008, 11:03:09 posle podne »
pa ako samo trenira stand up i planira da se bori sa tom vrstom borca nek se vrati onda u K-1
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: CRO COP: Sigurno mogu 4 do 5 godina biti u samom vrhu
« Odgovor #3 poslato: April 25, 2008, 12:45:13 pre podne »
pa ako samo trenira stand up i planira da se bori sa tom vrstom borca nek se vrati onda u K-1

nije da samo to trenira neko je shvatio a je u tom najbolji i da se toga treba drzati kao batnog a ne ici u izlete u parter pa nezna kako zavrsiti borbu a i brzo se umaro u parteru svi su skoro tezi od njega bili...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: CRO COP: Sigurno mogu 4 do 5 godina biti u samom vrhu
« Odgovor #4 poslato: April 25, 2008, 12:51:17 pre podne »
alaj vera

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: CRO COP: Sigurno mogu 4 do 5 godina biti u samom vrhu
« Odgovor #5 poslato: April 25, 2008, 06:13:30 posle podne »
pa dobro..za svakog protivnika odredjena taktika :D
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: CRO COP: Sigurno mogu 4 do 5 godina biti u samom vrhu
« Odgovor #6 poslato: April 25, 2008, 07:04:13 posle podne »
pa dobro..za svakog protivnika odredjena taktika :D

 mislim da bi bilo dobro da protivnici njega traze na taktiku on kao borac mora imati svoj stil borbe a ne prilagodjavat je svaki put nesto drugo (pod ovo nepodrazumjevam taktiju iz borbe u borbu nego o stilu borbe opcenito koja se morat podrazumjevat sta je bazno)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: CRO COP: Sigurno mogu 4 do 5 godina biti u samom vrhu
« Odgovor #7 poslato: April 25, 2008, 07:13:35 posle podne »
pa dobro za njega je uvek bio i ostao striking...ali obrati paznju na fedor-a i randy-a...ono sto njih krasi su dobra taktika kojom dobijaju borbe ;)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!