Septembar 20, 2024, 01:49:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: zadrzavanje mase...  (Pročitano 6855 puta)

Van mreže kasad

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: zadrzavanje mase...
« Odgovor #30 poslato: Februar 29, 2008, 08:51:25 posle podne »
e nelle toliko si duhovit da.....ma nema, evo pao sam sa stolice koliko se smejem.....a to da ja necu ni dogurati do 95 kg....znaci svaka ti cast, stvarno znas da ubedis ljude da krenu da rade u teretani...alal ti vera majstore.. nekog drugog bi mozda ubedacio, ali mene neces...ja znam sta mogu i koliko mogu, tako da me bas z.... za tvoj komentar. trebao je tebi neko na pocetku treniranja da kaze kako nikada neces imati takvo telo i da se manes corava posla.... ali nebitno, ti idi i leci svoje komplekse negde drugde... ja bih samo hteo da se puno zahvalim dobrim ljudima koji su mi mnogo pomogli svojim savetima i dobronamernim komentarima...  ;bravi; hvala vam svima jos jednom na pomoci, objasnili ste mi mnoge stvari i pomogli pri daljem radu... izvinite ako sam malo smarao sa detaljima, znam da jesam, al' jbg...k'o pita ne skita..  :lol: ipak nismo svi mi rodjeni tako ''inteligentni'' kao odredjeni pojedinci.. elem, za kraj jos jednom hvala na pomoci i vidimo se kada dostignem tako zeljeni izgled  ;ohoooo;

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: zadrzavanje mase...
« Odgovor #31 poslato: Februar 29, 2008, 08:59:05 posle podne »
evo ja ti se izvinjavam u nelletovo ime. stvarno ne znam sta mu bi pa da tako nesto napise.
ja sam takodje ubjedjen da ces dogurati do najti fajv kilograms i tu nema nikakve dileme.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže kasad

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: zadrzavanje mase...
« Odgovor #32 poslato: Februar 29, 2008, 09:09:08 posle podne »
hvala na podrsci H2SO4....ti si stvarno cool lik... ;bravi; znam i ja da nije lako dostizi zeljeni izgled....naprotiv, potrebno je da se otelis da bi bio makar i blizu cilja...ali osuditi nesto na propast odmah na pocetku....e to mi je stvarno dno dna... pozz za tebe Kiselino....  :icon_biggrin:

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: zadrzavanje mase...
« Odgovor #33 poslato: Mart 05, 2008, 08:10:40 posle podne »
Imaj u vidu da nas gdin kiselina uvek pise suprotno od onoga sto misli.. :)
To the LIMIT!

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: zadrzavanje mase...
« Odgovor #34 poslato: Mart 05, 2008, 08:34:55 posle podne »
Imaj u vidu da nas gdin kiselina uvek pise suprotno od onoga sto misli.. :)
  Ozbiljno?Neverujem

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: zadrzavanje mase...
« Odgovor #35 poslato: Mart 05, 2008, 09:32:39 posle podne »
Neki nisu culi za sarkazam :icon_biggrin:
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.