Septembar 09, 2024, 07:20:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.261 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Gajović poražen u Peskari  (Pročitano 1772 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Gajović poražen u Peskari
« poslato: Februar 27, 2008, 12:31:54 pre podne »
BOKSERSKi TURNIR U PESKARI
Poražen i Gajović


PESKARA - Milorad Gajović, reprezentativac Crne Gore u teškoj kategoriji, nije uspio da se plasira u treće kolo kvalifikacionog bokserskog turnira koji se održava u italijanskom gradu Peskari, a na kojem se viziraju pasoši za odlazak na Olimpijske igre u Pekingu. Našeg boksera, u drugom kolu, savladao je predstavnik Azerbejdžana Erčin Alizade odlukom sudija 15:9. Međutim, prema ocjeni selektora naše reprezentacije Dragana Đuričkovića borba je bila sasvim ravnopravna, a u drugoj i trećoj rundi Gajović možda i za nijansu bolji.

- Ono čega smo se pribojavali, a na šta su nas mnogi upozoravali, dogodilo se u meču protiv Azerbejdžanca - objašnjava Đuričković. - Naime, od prvog udarca gonga sudijski žiri bio je naklonjen protivniku našeg reprezentativca, jer su brižljivo registrovali svaki njegov udarac, dok su našem takmičaru bilježili svaki četvrti ili peti. U takvoj situaciji jedina mogućnost da se pobijedi bila je da se protivnik nokautira. To sam se i dogovorio sa Gajovićem između treće i četvrte runde i on je krenuo na sve ili ništa, ali je Alizade vješto izbjegavao te zamke. Ipak, kada se sabere naš učinak ovdje u Peskari, ne može se reći da je bio slab. Ovdje je na okupu bila evropska bokserska elita, čak je ovo takmičenje po kvalitetu možda bilo i jače od onog u Čikagu. Međutim, sudije iz zemalja bivšeg Sovjetskog Saveza očigledno su dobro odradili posao, jer su svi njihovi takmičari do sada bili uspješni.

Našim kandidatima za odlazak na Olimpijske igre ostala je još jedna šansa, a ona se zove Atina. Turnir u glavnom gradu Grčke održaće se polovinom idućeg mjeseca, a do tada će naši bokseri i dalje marljivo trenirati pokušavajući da iskoriste bar tu posljednju šansu.   

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Gajović poražen u Peskari
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2008, 10:51:58 posle podne »
Gajovic radi box a inace je Evropski prvak u kick boxu disciplina full contact dugo je boksovao za radnicki iz kg mene je trenirao njegov brat odlican trener
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko