Oktobar 02, 2024, 09:15:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje za biceps  (Pročitano 12881 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #30 poslato: Maj 31, 2008, 03:58:14 posle podne »
ee ja zaboravio totalno na tu vjezbu. odavno je nisam radio.
zato u sledeci trening ruku je pod hitno je ubacujem !!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #31 poslato: Jul 28, 2008, 02:04:25 pre podne »
brate, picis vezbe dok ne osecas da ce ti biceps puci od naduvanosti!! veoma je vazno da ga ne premoris jako, onda nece moci da raste. nema pravila koliko cega, to samo zavisi od toga sa koliko vezbi i serija ti najvise otekne.. ovde ne vazi pravilo od viska glava ne boli, ali je i bitno da ga dobro uradis

Van mreže Zivotinja

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #32 poslato: Avgust 04, 2008, 03:31:13 pre podne »
Zanimljivo ja sam novi pa aj da se ubacim,i ja nekad kad radim odradim sve za biceps,pa ubacim super seriju cisto da ga sokiram malo da mu ga dam ee :P probajte ovo uzmite olimpijsku sipku ko je jaci moze i teze 10 sekundi dizes,10 sek spustas jedno ponavljanje 20 sek i to sve 10x ko uspe sedam ponavljanja svaka cast skidam kapu,znaci ja to radim na kraju treninga,jos zajedno sa tim odradim 7x do pola,od pola pa ceo pokret ubija isto upala hvata svaki put eheh ::) Za iskusne body buildere ovo je mala maca jel tako :o ehh :)
I want to be Strongman

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #33 poslato: Avgust 04, 2008, 06:17:06 pre podne »
Zanimljivo ja sam novi pa aj da se ubacim,i ja nekad kad radim odradim sve za biceps,pa ubacim super seriju cisto da ga sokiram malo da mu ga dam ee :P probajte ovo uzmite olimpijsku sipku ko je jaci moze i teze 10 sekundi dizes,10 sek spustas jedno ponavljanje 20 sek i to sve 10x ko uspe sedam ponavljanja svaka cast skidam kapu,znaci ja to radim na kraju treninga,jos zajedno sa tim odradim 7x do pola,od pola pa ceo pokret ubija isto upala hvata svaki put eheh ::) Za iskusne body buildere ovo je mala maca jel tako :o ehh :)
[/quot
Zanimljivo ja sam novi pa aj da se ubacim,i ja nekad kad radim odradim sve za biceps,pa ubacim super seriju cisto da ga sokiram malo da mu ga dam ee :P probajte ovo uzmite olimpijsku sipku ko je jaci moze i teze 10 sekundi dizes,10 sek spustas jedno ponavljanje 20 sek i to sve 10x ko uspe sedam ponavljanja svaka cast skidam kapu,znaci ja to radim na kraju treninga,jos zajedno sa tim odradim 7x do pola,od pola pa ceo pokret ubija isto upala hvata svaki put eheh ::) Za iskusne body buildere ovo je mala maca jel tako :o ehh :)
e]

probaj sa ovom tehnikom da odrdis sve i jedan misic...a ne sam bic....

Van mreže Zivotinja

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #34 poslato: Avgust 06, 2008, 02:23:03 pre podne »
Thanks PEDJA ;D
I want to be Strongman

Van mreže Radmajster

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #35 poslato: Avgust 15, 2008, 07:52:00 posle podne »
danas sam probao ovako da radim biceps, i necu vise posto kad sam dosao kuci nisam imao snage da napravim pwm

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.347
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #36 poslato: Avgust 15, 2008, 08:21:54 posle podne »
Ja moram da pitam Pedju jedno pitanje...Kako, majke ti, pijes amino tokom treninga bicepsa...Ja ove tecne nekako i sipam u kasiku, al' kad trebam kasiku da priblizim ustima - to ne ide nikako...pre neki dan umro mi drug od smeha gledajuci moje pokusaje, a ne zna moju muku..

Van mreže Zivotinja

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #37 poslato: Avgust 16, 2008, 12:35:55 pre podne »
Radmajster sta si pokusao ovo sto sam ja naveo,mozda?
I want to be Strongman

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #38 poslato: Avgust 16, 2008, 09:41:48 pre podne »
Ja moram da pitam Pedju jedno pitanje...Kako, majke ti, pijes amino tokom treninga bicepsa...Ja ove tecne nekako i sipam u kasiku, al' kad trebam kasiku da priblizim ustima - to ne ide nikako...pre neki dan umro mi drug od smeha gledajuci moje pokusaje, a ne zna moju muku..
..

ma zi flase brate...ko to vise i meri....hahahahahhhahaha

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #39 poslato: Avgust 16, 2008, 01:19:56 posle podne »
ju, sramota!!!  Mnogi ljudi nemaju para da piju amino, a oni koji imaju zale se na ukus!!!!!!!
Strasno! Pre par dana sam probao neki tecno amino od drugara i ima slican ukus kao neki vocni sirup i uopste niuje gadan.. Kad bi mi dao neko dao amino sa ukusom govneta ja bih ga pio jer je dobar za misice a kamoli to sto vi pijete...

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.347
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #40 poslato: Avgust 16, 2008, 05:18:15 posle podne »
Ja moram da pitam Pedju jedno pitanje...Kako, majke ti, pijes amino tokom treninga bicepsa...Ja ove tecne nekako i sipam u kasiku, al' kad trebam kasiku da priblizim ustima - to ne ide nikako...pre neki dan umro mi drug od smeha gledajuci moje pokusaje, a ne zna moju muku..
..

ma zi flase brate...ko to vise i meri....hahahahahhhahaha

Izgleda cu morati tako... :D :D :D


ju, sramota!!!  Mnogi ljudi nemaju para da piju amino, a oni koji imaju zale se na ukus!!!!!!!
Strasno! Pre par dana sam probao neki tecno amino od drugara i ima slican ukus kao neki vocni sirup i uopste niuje gadan.. Kad bi mi dao neko dao amino sa ukusom govneta ja bih ga pio jer je dobar za misice a kamoli to sto vi pijete...

Ako mislis na moj post, ko je spominjao ukus ? ? ?    ??? ??? ??? >:( >:( >:(

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #41 poslato: Avgust 19, 2008, 02:14:27 posle podne »
Ako mislis na moj post, ko je spominjao ukus ? ? ?    ??? ??? ??? >:( >:( >:(
[/quote]

Odmah da ti se izvinim za ono sto sam napisao! Ako ne mislis na ukus ne znam sta moze da bude jos peoblem kod pijenja kad imas para da ga kupis... Izvini jos jednom

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #42 poslato: Avgust 19, 2008, 02:47:16 posle podne »
Ako mislis na moj post, ko je spominjao ukus ? ? ?    ??? ??? ??? >:( >:( >:(

Odmah da ti se izvinim za ono sto sam napisao! Ako ne mislis na ukus ne znam sta moze da bude jos peoblem kod pijenja kad imas para da ga kupis... Izvini jos jednom
[/quote]

u pravu si donekle vala.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.347
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #43 poslato: Avgust 19, 2008, 03:25:15 posle podne »
Ako mislis na moj post, ko je spominjao ukus ? ? ?    ??? ??? ??? >:( >:( >:(

Odmah da ti se izvinim za ono sto sam napisao! Ako ne mislis na ukus ne znam sta moze da bude jos peoblem kod pijenja kad imas para da ga kupis... Izvini jos jednom
[/quote]

---------------------------------------------------

Ma, sve u redu...

Tokom zverskog treninga bicepsa...uz dodatak raznih suplemenata....ti ne mozes da savijes ruku toliko da ti dodje kasika do usta...U tome je bila stvar  ;)

I tokom jednog od proslih treninga, gde sam trenirao sa drugom, covek umro od smeha, gledajuci me kako se mucim...jbg  :)

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Pitanje za biceps
« Odgovor #44 poslato: Avgust 21, 2008, 11:33:50 pre podne »
jbt, koliki je tebi biceps onda :oO?!?!?!